Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinBakır Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 49 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Asimetrik Bakır Oval Duşakabin

Bakır Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Bakır duşakabin modelleri, banyolarında farklı bir ahenk tatmak ve bunu da kaliteli bir ürünle gerçekleştirmek isteyen her insan için, oldukça revaçta olan modellerden biridir. Bizler de Yapıdükkanım olarak;duvardan duvara, oval, kare, dikdörtgen ya da tamamıyla size özel ölçülerle üreteceğimiz modellerde, bakır duşakabin kombinasyonları ile en iyisine sahip olmanızı sağlıyoruz. Üstelik, profil tipimizi de alüminyum paslanmaz olarak kullanıyor ve sizlere temin ettiğimiz her duşakabin modelinin, birinci kalite olduğunu belirtiyoruz. Duşakabin montajı işlemlerini de düşünmenizi istemeyerek, firmamızın anlaşmalı olduğu montaj ekibini dilerseniz sizlere yönlendiriyor ve en iyi hizmeti sunuyoruz. Kısacası;bakır duşakabin modelleri ile banyonuzda yeni bir pencere açmak istiyorsanız, Yapıdükkanım , sizleri bekliyor!


Bakır Duşakabin Çeşitleri ile Banyonuza Bir Işık Olun

Bakır duşakabin çeşitleri tercihlerinizde;camın yapısından, desen çeşidine veyahut kumlu ya da kumsuz oluşuna kadar, çok fazla seçeneğiniz mevcuttur. Sizler de bu duşakabinler ile banyonuza özgü en iyi cam seçeneklerini gerçekleştirerek, banyonuzdaki ruhu yeniden ortaya çıkarabilir veya dar bir alanınız varsa, bakırın çarpıcı ruhuyla bir aydınlık yaratabilirsiniz. Üstelik;kare, oval ya da dikdörtgen gibi çeşitleriyle de banyonuzda kullanmak istediğiniz alana göre şekillenen bu duşakabin çeşitleri, Yapıdükkanım tarafından özel olarak üretilmektedir.


Bakır Duşakabinler ile En İyi Tasarıma Sahip Olun!

Bakır duşakabinler ile yakalayacağınız nüansı, duşakabin teknesi modelleri ile harmanlayabilir, cam tercihlerinizle muadil görüntülerden ayırabilir ya da banyonuzdaki aksesuarlar ile yeni bir boyut getirebilirsiniz. Bakır duşakabinler ile renginin yarattığı çarpıcı etkinin banyonuzda boy göstermesi, tamamıyla sizin zevkinize ve kişisel tercihlerinize kalmış. Ancak Yapıdükkanım olarak sizlere bir öneride bulunmamızı dilerseniz, mumluk, tütsü ve kaktüs gibi minimal aksesuarlar, bakır renginin etkileyici yapısı ile harmanlandığında, banyonuzda oldukça farklı bir hava dolaşacaktır. Tabii bakır duşakabin modellerindeki cam tercihlerinizi düz, profil tercihlerinizi de şeritli kullanmanızı öneririz… Duşa Son dokunuş da size kalmış!


Bakır Duşakabin Fiyatları

Bakır duşakabin fiyatları uygunluğu ile dilerseniz cam veya mika modellerinizdeki profil rengi tercihlerinizi, rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yapıdükkanım olarak beğeninize sunduğumuz duşakabinler, her zaman birinci sınıf kalitede olup, sizlere ömür boyu misafir edecek niteliktedir. Bu nedenle de bizler aracılığıyla sahip olacağınız bakır duşakabin modelleri, hiçbir şekilde solma, dökülme ya da paslanma gibi sorunlarla başınızı ağrıtmayacak ve her baktığınızda, yeniden hayranlık uyandıracaktır. Üstelik, en uygun duşakabinler olarak hiçbir modeli kıstas almıyoruz ve her ürünümüzde, uygun fiyat ve üst düzey kalite politikasını belirliyoruz. Kısacası;en iyi ve en yenilikçi bakır duşakabin modelleri için sizleri, Yapıdükkanım’a bekliyoruz.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer