Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinCam Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 240 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Kare Desenli Duşakabin Bl03 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Kumlu Desenli Gold Duşakabin BL05 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Desenli Duşakabin Bl08 Cam Ücretsiz Kargo

Cam Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Cam duşakabin modelleri, neredeyse her evde her tasarım ve dekorasyon algısına ayak uydurarak, en çok tercih edilen duşakabinler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı renk ve tasarım kombinasyonları ile ister dar bir banyoya, isterseniz de geniş ve ferah bir banyoya sahip olun… Oldukça fazla model ağı ile dilediğiniz tasarıma ayak uyduran duşakabin cam modelleri hem çerçeve hem de cam tercihleri bakımından da tercih lüksünü, size bırakmaktadır. En çok satılan cam duşakabin modelleri de kromajlı, altın sarısı (gold), bronz, siyah ve bakır renklerde yapılmaktadır. Kısacası, dilediğiniz tercihe uygun ve oldukça geniş bir skala için, Yapıdükkanım ürünlerine göz atmalı ve ferahlığı tatmalısınız.Duşakabin Cam Modelleri Sayesinde Eşsiz Bir Görünüm Elde Edin

Oldukça fazla renk tercihi ve çerçeve farklılıkları sunan duşakabinler için, farklı cam seçenekleri de mevcuttur. Bunlar ise, şeffaf (saydam), füme, satina ve desenli camlardır. Banyonuzun tasarımına ve kendi kişisel zevkinize uygun seçeceğiniz duşakabin camı modelleriyle tasarımı yönetebilir ancak sunduğumuz kalitenin göz alıcı profesyonelliği ile karşılarsınız. Özellikle de cam kalınlığı olarak aranılan bir ölçü kıstası olan 5MM, her duşakabin modelleri yapısında kullandığımız bir ölçüdür. Üstelik, duşakabin modelleri ile tercih ettiğiniz seçenek sonrası, duvarınızın yamuk olmasını da dert etmenize gerek yok. Çünkü Yapıdükkanım olarak bünyemizde barındırdığımız tüm modeller, ayarlanabilir dikme yapısı modülleriyle eğri duvarlara dahi, boşluksuz olarak yerleşebilme özelliğine sahiptir.


Duşakabin Modelleri Arasında En İyisi!

Duşakabin modelleri arasında cam duşakabin tercihlerinin oldukça revaçta olması, tamamıyla kalite ve tercih seçeneklerinin fazla olmasıyla alakalıdır. Cam duşakabinler içerisinde bulunan kumlu görüntünün banyo dışına görüntü vermemesi, desenli görüntünün ortama çok farklı bir hava katması ve siyah gibi renk seçenekleriyle de oldukça karakterli bir görüntü sunması, haliyle tercih edilirliğini de arttırıyor. Özellikle de teknesiz duşakabin modelleri tercihlerin, bu denli önemli bir konumda yer aldığı dönemde. Çünkü banyo camı görüntüsünün daha ön plana çıkmasını isteyen kullanıcılar, teknesiz kullanım ile daha minimal ve şık bir havaya ulaşmak istiyor. Haliyle de cam duşakabin modelleri arasında en belirgin özellik olan, zemine direkt olarak uygulanması ve su sızıntısını önlemesi de camı, ön plana çıkarıyor.


Cam Duşakabin Fiyatları

Tamamıyla sizin zevkinizle doğru orantılı oluşan cam duşakabin fiyatları, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyerek, sizlerin müşteri memnuniyetini ön planda tutmak amacıyla hazırlandı. Yaratmak istediğiniz tasarımlara göre duşakabin tek cam fiyatları arayışına girebilir veya cam modellerinin farklı ahenklerine göz atabilirsiniz. Ancak Yapıdükkanım kalitesi ile buluşacağınız tüm cam duşakabin modelleri, banyonuza bir çiçek gibi açacak ve ihtiyacınız olan tüm havayı, sizlere sağlayacak.
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer