Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinDikdortgen Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 57 Ürün

Dikdörtgen Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Dikdörtgen duşakabin modelleri, geometrik çizgileriyle banyonuza bir kimlik kazandıracak nitelikte. Özellikle de geniş banyolarınızda rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olan bu duşakabin türü;cam seçenekleriyle de dekorasyona yön vermenizi sağlıyor. Dilerseniz siyah cam ile ciddi ve klas bir görünüm elde edebilir, dilerseniz desenli cam modülleri ile renkli bir hava yakalayabilir veyahut düz cam ile sadeliği tadabilirsiniz. Tamamıyla sizin zevkinize göre şekillenen bu duşakabin modelleri, Yapıdükkanım’ın birinci sınıf malzemeleriyle sizlere özel üretiliyor! Sizler de banyolarınıza özgü dikdörtgen duşakabin modelleri ile en iyi dekorasyona sahip olmak istiyorsanız, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım modellerine göz atabilir, ardından da iletişime geçebilirsiniz.  

Dikdörtgen Duş Teknesi ile Duşakabin Modellerinizi Kombinleyin

Dikdörtgen duşakabin modelleri ile yaratacağınız banyolarda, profil tercihlerinin renginden, cam seçeneklerine kadar birçok tercih ağı mevcuttur. Bu tercihlerin içerisinde, dikdörtgen duş teknesi gibi duşakabin modellerinizle harmanlayabileceğiniz ve farklıklar yaratabileceğiniz alternatif banyo aksesuarları da mevcuttur. Seçeceğiniz tekneli modeller, su sızıntılarının duşakabin dışına çıkmasını istemeyen, oturak gibi şeyleri kolayca muhafaza ederek, geleneksellikten hoşlanan her müşterimiz için mutlaka değerlendirilmelidir. Kısacası;dikdörtgen duşakabinler, yarattığı çarpıcı hava ile pek çok çeşit dekorasyon seçeneği sunmakta. Bunlardan biri olan tekneli modellerle bir harman gerçekleştirebilir ya da keyfinize özgü bir tasarımı daha da geliştirebilirsiniz. Hangi duşakabin modelini seçerseniz seçin, Yapıdükkanım olarak bünyemizde barındırdığımız her malzemenin, üstün bir kalite barındırdığını söylemeliyiz. Tamamıyla sizlerin isteğine özgü, banyo ölçülerinize uygun ve şık tasarımlar için, geniş model arşivimize dilediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

Dikdörtgen Duşakabin Modelleri Arşivimiz ile Kaliteyi Tadın

Duşakabin çeşitleri arasında cam seçeneklerinin temperli olan modelleri, her zaman ön plana çıkmakta ve belki de bir kıstas olmaktadır. Bu kıstas ise, 5 MM cam ölçüsüyle de devam etmektedir. Bizler de Yapıdükkanım olarak, duşakabin modelleri için bu gereklilikleri tüm model ağımızda sağlıyor ve en birinci malzemeleri kullanıyoruz. Profil çeşitlerimizi ise alüminyum paslanmaz malzemeden üretmemiz, bizlerden alacağınız duşakabin modellerinin, her zaman daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Üstelik, dikdörtgen duşakabinler ile yarattığınız şıklığı, montaj işlemi ile gölgeleyemeyeceksiniz! Çünkü dilerseniz sizlerin rahatlıkla gerçekleştirebileceği, dilerseniz de firmamız Yapıdükkanım’ın anlaşmalı olduğu montaj ekibinden faydalanarak, ferahlığa kavuşabilirsiniz.

Dikdörtgen Duşakabin Fiyatları

Dikdörtgen duşakabin fiyatları listemiz, tamamıyla dekorasyon algısına hitap ederek, muadillerine göre daha uygun bir politikayla oluşturuldu. Yansıtmak istediğiniz her ruha uygun ve şıklığı profesyonelce gerçekleştiren dikdörtgen duşakabin, Yapıdükkanım’ın sizlere özel olarak ürettiği modellerle, dilediğiniz gibi şekillenebilmektedir. Eğer sizler de dikdörtgen duşakabin modelleri ile elegant bir tasarım yaratmak ve bunu da kaliteyle sağlamak istiyorsanız, Yapıdükkanım modellerine dilediğiniz zaman bakabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer