Note
Tick
loading gif
AnasayfaDuş Teknesi
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Duş Teknesi Modelleri ile Banyonuza Şıklığı Armağan Edin

Geometrik çizgilerin yarattığışıklık etkisiyle banyolarınızda bir yıldız haline gelen duş teknesi modelleri, pratik olmaları sayesinde de son derece revaçtadır. Kaliteli akrilik malzemelerle üretildiğinde, güçlü yapılar sunar ve yıpranmaya karşı dayanıklı olur. Bu sayede, uzun yıllar boyunca sizlere eşlik eder. Flat, monoblok ve panelli dikdörtgen duşakabin çeşitleriyle banyolarınızdaki minimal görüntüye destekleyici olmak için de yardımcı olur. Kısacası; duş eşyalarınız daha derli toplu duracak, duş alma deneyimi daha pratik olacak ve seçeceğiniz duşakabin modelleri ile son derece uyum içerisinde olacak. Üstelik; Yapıdükkanım kalitesi ile! Çünkü Yapıdükkanım, birinci sınıf akrilik kullanıyor ve duşakabin tekneli modelleri ile kalitenin, her daim baki kalmasını sağlıyor. Yerli üretim mantığı ile sizlere özel üretim gerçekleştiriyor ve hiçbir sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Ayarlı ayak sistemi ve belirlediğiniz ölçüdeki modeller için, dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve Yapıdükkanım  kalitesiyle buluşabilirsiniz.

Banyo Teknesi ile Konforu Elden Bırakmayın

Daha konforlu bir duş sağlayan banyo duş  teknesi , ek olarak kayma riskini azaltarak da güvenli bir kullanım sunar. Güçlü akrilikten üretilmeleri sayesinde; kırılma, çizilme ve olası hasarlara da oldukça dayanaklıdır. Dar banyolarınızı şekillendirmek konusunda ustaca görev alır ve iki duvar arası duşakabinler için son derece uyumludur. Bakım konusunda da sağladığı pratikliği devam ettirir ve neredeyse hiç yorulmadan, en iyi ve en temiz görünüm verimini alırsınız. Tüm bu kullanım artılarını sizlere sunan Yapı dükkanım, dilediğiniz ölçülerde  duşakabin tekneli üretimlerinde bulunuyor! Seçtiğiniz modeller kapsamında dilediğiniz derinliği veriyoruz ve duş küveti şeklinde kullanımlar sunarak, banyonuza en iyi hacmi sunuyoruz! Üstelik; tekneli duşakabin fiyatları gibi hiçbir hususu düşünmenize olanak vermeden, en iyi kaliteyle en uygun fiyatları harmanlıyoruz!

Oturmalı Duş Teknesi ile Pratik Kullanımlar Kazanın

Oturmalı duş teknesi, çocuklu aileler, bel ağrısı çeken veya kişisel olarak da oturarak duş almayı tercih eden kişiler için, oldukça pratik kullanımlar sağlamaktadır. Ekstra bir oturağa ihtiyaç duymadan, duş keyfinizi ikiye katlayacak ve kayma gibi sorunları da ortadan kaldıracaksınız. Oturmalı duş teknesi modellerini, oturarak duş almak için kullanmak istemiyorsanız; duş jeli, şampuan veya çeşitli kişisel eşyalarınızı muhafaza etmek için de kullanma şansına sahipsiniz. Duşakabin modelleri  ile de oldukça uyumludur ve en iyi renklerle en iyi dekorasyon algısını yaratma şansına sahipsiniz. Ayrıca duş teknelerini istediğiniz ölçülerde de alabilirsiniz. Örneğin 80x80 ölçülerinde bir banyonuz varsa yapı dükkanım olarak size 80x80 duş teknesi de gönderiyoruz.

Shower duş teknesi konusunda bir diğer tercih maddesi de kullanılan malzemedir. Yani isterseniz son yılların en çok kullanılan malzemesi olan akrilik duş teknesi de tercih edebilirsiniz. İsterseniz de mermer ya da farklı malzemelerden yapılmış duş tekneleri de kullanabilirsiniz. Mermer duş teknesinin sağlamlık ve şıklık açısından çok faydası olsa da soğuk ve kolay ısınmayan yüzeyi ve kolay kırılıp zarar görmesi yüzünden akrilik duş tekneleri daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca duş teknesi montajı da çok önemli bir konudur. Doğru alınmış ölçü ile hem duşakabinin ideal konumlandırılması hem de uzun süreli kullanım açısından seçeceğiniz duş teknesi çok önemlidir.

 

Mermer olmayan akrilik duş tekneleri özellikle zeminle duşakabin arasındaki bölümdeki zemin bozukluğunu iyi örter ve duş teknesi gideri ile yaşayacağınız muhtemel bir sorunu daha iyi çözmenize yardımcı olur. Montaj, fiyat ve kargolama aşamasında yorulmadan, en iyi modellerle en iyi kaliteyi almak için Yapıdükkanım’a ulaşın. Çünkü banyonuz, pratiklik ve şıklık konusunda öne çıkan duşakabin tekneleri gibi modeller için iyi bir kaliteyi hak ediyor!

Duş Teknesi ile Aradığınız Kalite Yapı dükkanı m’da!

Kare, oval ve dikdörtgen seçenekleri gibi dilediğiniz ölçüde sizlere özel olarak ürettiğimiz duşakabin tekneli modelleri, tamamıyla birinci sınıf kalitedeki hammaddelerle oluşturulmaktadır.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer