Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün
Ücretsiz Kargo
Monoblok Kare Duş Teknesi Yerli Üretim Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Slim Flat Kare Duş Teknesi Yerli Üretim Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Monoblok Dikdörtgen Duş Teknesi Yerli Üretim Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Monoblok Dikdörtgen Duş Teknesi Yerli Üretim Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Flat Oval Duş Teknesi Slim Kargo Bedava Fırsatı
Ücretsiz Kargo
Oval Duş Teknesi Ölçü Seçenekli Kargo Bedava Fırsatı
Ücretsiz Kargo
Kare Duş Teknesi Ölçü Seçenekli Yerli Üretim Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
Dikdörtgen Duş Teknesi Yerli Üretim & Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Oturmalı Oval Duş Teknesi Yapısı Sayesinde Rahat Edin

Duş Teknesi


Duş teknesi banyolarınız için duşakabin alırken zemine koyabileceğiniz alternatif bir üründür. Son yıllarda kullanımı oldukça fazladır. Oval, kare yada dikdörtgen duş teknesi olarak kategorilendirilmektedir. Duş teknesi montajı gayet Basittir. zemindeki eğimlere göre ayarlanabilir paslanmaz ayaklardan üretilmiştir. Ayrıca akrilik malzemeden üretilmiştir. Abs ve çin malı kesinlikle tavsiye edilmez. Tamamen yerli üretimdir. En ucuz duş teknesi en kaliteli olarak sizlere sunulmaktadır.

Oval Duş Teknesi


Oval Duş Teknesi, Oval duşakabinlerin altında kullanılan zemine su kaçmasını engelleyen alternatif üründür. Oval Teknelerde Kullanılan Akrilik Hammadde Kalitesi Çok önemlidir. Duş tekneleri genellikle belirli ağırlıklardan sonra çatlamaya başlar. Yapıdükkanım olarak satışını gerçekleştirdiğimiz teknelerde kesinlikle böyle sorunlar olmayacaktır. Oval tekne çeşitlerimiz bu şekildedir.

Flat Oval Duş Teknesi


Flat oval duş teknesinin Yüksekliği 6,5 cm dir. Panelsiz yapısı sayesinde çok estetik bir görünümü vardır. Son yıllarda en çok tercih edilen flat oval duş teknesi uygulama esnasında altının kazılması gerekmektedir. Bunun sebebi duş sifonunun tekne altında yeri olmamasıdır.

Panelli Oval Duş Teknesi 


Panelli oval duş teknesinin yüksekliği 15 cm ve 20 cm olarak tercih edilebilir. Duş teknesinin altındaki oval paneli sayesinde teknenin altına erişim mümkündür. Bu teknelerin en büyük özelliği zemindeki terazi kaçıklığı. Yamuklukların, ayarlı ayak sistemi sayesinde ayarlanabilip. Duş teknesinin terazide yani düz bağlanabilmesidir. Bu da çok kolay bir duşakabin montajı demektir.

Kare Duş Teknesi


Kare Duş Teknesi, kare duşakabinlerde kullanılır. Son yıllarda popülerlik kazanan kare modeller, geniş ve ferah banyolarda idealdir. Oval teknelerde olduğu gibi. Kare teknelerde de akrilik ve fiber hammaddesi teknenin temel kalitesini belirler. Biz ürünlerimizin tüm testlerini gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerimiz 1. Sınıf Hammaddeden üretillmektedir. Abs yada çin malı teknelerle ya da yapı marketlerde satılan dandik ürünlerle kesinlikle karşılaştırılmamalıdır. Tamamen yerli üretimdir.Şimdi size kare duş teknesi modellerinden bahsedeyim

Flat Kare Duş Teknesi

Flat duş teknesi 6,5 cm yüksekliğinde olup, son yıllarda en çok sorulan kare modeldir. İnce ve zarif yapısı sayesinde slim ve kaliteli bir görünüme sahiptirler. Ancak uygulama noktasında duş sifonunun yüksekliği tekneden daha fazla olduğu için. Zeminde ufak bir tadilat gerektirmektedir.

Monoblok Kare Duş Teknesi


Monoblok duş teknesi 12,5 cm yüksekliğindedir. Monoblok' un kelime anlamında olduğu gibi bir bütün tek bir blok parça halindedir. Flat kare duş teknesinin yükseğidir diyebiliriz. Panelsiz yapısı sayesinde estetik bir yapıya sahiptir.

Panelli Kare Duş Teknesi 


Panelli Kare Duş teknelerinin 15 cm ya da 20 cm yükseklik seçenekleri mevcuttur. Bu modelin çok satılmasının sebebi altının temizlenmesi ve zemindeki eğriliğin düzeltilebilmesidir. İki adet panel çıkarıp takılabilir. Geçmeli yapısı sayesinde gayet kullanışlı bir modeldir.

Dikdörtgen Duş Teknesi


Dikdörtgen Duş Tekneleri daha çok dar uzun yada iki duvararası alanlarda kullanılmaktadır. Çeşitli ölçü seçeneklerine sahip olan bu modeller daha ferah bir alan elde etmek için tasarlanmıştır. Yapıdukkanim.com olarak. En kaliteli ve hesaplı dikdörtgen duş teknesi modellerini size sunmaktan gurur duyuyoruz. Şimdi size dikdörtgen duş teknesi çeşitlerinden bahsedelim.

Panelli Dikdörtgen Duş Teknesi


Panelli Dikdörtgen Duş Teknesi Modelleri genel olarak en çok satılan modellerdir. Diğer modellere göre birçok avantajı bulunmaktadır. Ayakları sayesinde dikdörtgen duş teknesi yüksekliği ayarlanabilir. Ayrıca temizliği de kolaydır. Ayrıca 15 cm ve 20 cm yüksekliğinde tercih edilebilir.

Monoblok Dikdörtgen Duş Teknesi


Monoblok dikdörtgen duş tekneleri yapısı gereği panelsizdir. Bir bütün olarak gelen bu tekneler panelli modeler göre daha estetik bir yapıya sahiptir. Yüksekliği 12,5 cm olan monoblok duş teknesi ayarlanabilir ayak yapısına sahip değildir

Flat Dikdörtgen Duş Teknesi


Flat dikdörtgen duş teknelerinin yüksekliği 6,5 cm olmakla beraber çok estetik bir yapısı vardır. Ancak tadilat gerektirdiği için diğer modellere göre daha az tercih edilmektedir. En kaliteli flat dikdörtgen duş teknesi modellerini incelemek ve satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer