Note
Tick
loading gif

En Çok Tercih Edilen Yapı Dükkanım Duş Teknesi Modelleri Hangileridir?

İnsanların çoğunlukla yalnız oldukları banyo gibi yaşam alanlarında rahatlık ve konfor gibi gereksinimleri ön plana çıkabiliyor. Bu konforu sağlayabilecek en önemli tasarım ürünü ise duş teknesi ürünleridir. İnsanların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarlanan duş teknesi modelleri, pratik kullanım, işlevsel olma ve hızlı temizlenebilir özellikleri sayesinde son derece yaygın kullanılmaktadır. Kaliteli akrilik malzemelerle üretilmeleri durumunda güçlü yapıda ve yıpranmalara karşı dayanıklı olurlar. Bu sayede uzun yıllar temiz ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilirler.

İşlevi bakımından, duş alınan suyun banyo yüzeyine yayılmasını önleyecek, banyoda yer alan eşyaların daha derli toplu olmasını sağlayacak, yine banyoda yer alan dolap ve makine gibi diğer eşyaların ıslanması engellenecek ve duş alma deneyimini daha pratik hale getirecektir. Yapıdükkanım üzerinden seçeceğiniz duş teknesi modelleri, kaliteli akrilik malzemelerden birinci sınıf işçilikle sizlere özel olarak üretiliyor. Sizin için özel olarak kaliteli malzemelerden üretilen duş teknesi modellerini banyolarınızda görmek için hemen iletişime geçebilir ve bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz. Peki, duş teknesi modelleri nelerdir ve en çok tercih edilen Yapıdükkanım duş teknesi modelleri hangileri bunun detaylarına bakalım.

İşlevleri, özellikleri, fonksiyonel yapıları, sağladıkları yüksek konfor ve  pratik kullanımları dolayısıyla banyoların vazgeçilmez tasarım ürünlerinden olan duş teknelerinin bir çok modeli vardır. Bunlar genel itibarıyla; kare, dikdörtgen, oval, oturaklı, gömme, derin duş tekneli, flat, monoblok, panelli ve shower modeller olarak karşımıza çıkar. Tüm bu modeller hem banyolara şık bir görünüm kazandırırlar hem de işlevleri itibarıyla banyoların temiz ve düzenli olmasını sağlarlar.

Yapıdükkanım duş teknesi modelleri arasında en çok tercih edilen modeller ise kullanıcıların tercihlerine göre değişiklik göstermektedir. Bu tamamen müşterilerin kişisel zevkine, ihtiyaçlarına ve banyo yapılarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, oturmalı duş teknesi modeli genellikle evinde yaşlı veya küçük çocuk olan aileler tarafından kullanılmaktadır. Çünkü bu modeller hem yerden yüksekliği çok azdır hem de oturma yerine sahiptir. Zeminden biraz fazla yüksek olan monoblog duş teknesi modelleri ise daha çok orta yaşlılar tarafından tercih edilir. Banyo alanı dar olan aileler daha çok kare duş teknesi modeli ile oval duş teknesi modelini kullanmaktadır. Bu modeller daha çok banyo köşelerine kurulurlar. Bu nedenle oval duş teknelerine köşe duş teknesi de denilir. Diktörtgen duş teknesi modeli de banyo alanı daha geniş ve daha rahat olan aileler tarafından tercih edilmektedir. Görüleceği üzere her modelin ihtiyaca ve farklı sebeplere göre alıcısı çıkmaktadır.

Yapıdükkanım duş teknelerinde en çok antrasit, beyaz ve mat gibi renkler kullanılmaktadır. Her renk kendine özgü bir stile sahiptir ve farklı müşterilere hitap etmektedir. Siz de işlevi çok, kullanımı pratik, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve yüksek konfor sağlayan duş teknesi modelleri ile banyo tasarımlarınızı şekillendirmek isterseniz yapıdükkanım.com’u ziyaret edebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.


Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 05.03.2021
Güncelleme Tarihi: 05.03.2021
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer