Note
Tick
loading gif

Yapı Dükkanım Duş Teknesi Fiyatları Ne Kadardır?

Banyolar, evlerin en çok kullanılan ve en önemli bölümlerinden biridir. Gün boyu çalışan, saatlerce spor yapan veya kendini halsiz hisseden herkes duş alıp rahatlamak ister ve günün her saatinde banyoları kullanabilir. Bu nedenle bu alanın temiz ve düzenli olması gerekir. Banyoların temiz ve düzenli olması için de iyi bir dekorasyondan geçmesi gerekir. Banyo dekorasyonu deyinde akla ilk olarak duşakabin ve duş teknesi ürünleri gelir. Duş teknesi, banyo yapılırken suyun etrafa yayılmasını engelleyen ve bu sayede banyonun gün boyu kupkuru ve temiz kalmasını sağlayan en önemli dekorasyon ürünüdür. Sade ve modern tasarımlarıyla işlevsellik ve konforu bir araya getirerek banyolarda pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Kaliteli akrilik malzemelerden üretilmesi sayesinde kırılma, çizilme ve olası darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Özellikle dar banyoların şekillendirilmesine ve bu alanların en iyi şekilde kullanılmasına etkili bir çözüm sunan duş tekneleri, sahip oldukları kaydırmaz yüzey sayesinde son derece güvenli ürünlerdir.

Temizlik açısından da büyük avantaj sağlayan bu ürünler, kolay temizlenebilen yapısı ile konforlu ve güvenli bir kullanım imkanı sunuyor. Özellikle çocuklu aileler, yaşı ilerlemiş bireyler ve engelli gruplar için pratik kullanım imkanı sunan duş tekneleri, temizlik ürünleri ile kolayca temizlenebilmektedir. En kaliteli malzemelerden üretilen en şık duş teknesi modellerine Yapıdükkanım ayrıcalığıyla sahip olabilir ve banyolarınızın en etkili şekilde kullanılmasına katkı sunabilirsiniz.

Fonksiyonları, pratik kullanım imkanları ve sağladıkları yüksek konfor sayesinde banyoların vazgeçilmez dekorasyon ürünleri arasında yer alan duş teknelerinin birçok modeli vardır. Bunlar; kare duş teknesi, dikdörtgen duş teknesi, oval duş teknesi, oturaklı duş teknesi, panelli duş teknesi, gömme duş teknesi, monoblok duş teknesi, flat duş teknesi gibi modellerdir. Her model farklı özelliğe sahiptir ve farklı banyo yapılarında kullanılırlar. Tüm bu modeller hem banyolara şık ve estetik bir görünüm kazandırırlar hem de temiz, hijyenik ve düzenli olmasını sağlarlar. Hangi modelde ve hangi özellikte olursa olsun banyolarınız için seçeceğiniz en güzel duş teknesi ürünlerini Yapıdükkanım arşivinde bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi pek çok modele ve özelliğe sahip olan duş teknelerinin fiyatları da önemlidir. Peki, Yapıdükkanım duş teknesi fiyatları ne kadardır şimdi bunların detaylarına bakalım.

Yapıdükkanım duş teknesi fiyatları; ürünün kalitesine, üründe kullanılan malzemelere, ürünün boyutlarına, özelliklerine ve markalarına göre farklı alternatifler sunmaktadır. Örneğin, teknenin büyüklüğünü düşünecek olursak 70 X 70 boyutundaki bir tekne 100 X 100 boyutundaki bir tekneye göre daha pahalı olabilmektedir. Markaları göz önünde bulunduracak olursak, sağlamlığı ve kaliteli ürünleriyle bilinen güvenilir markaların ürünleri piyasada bulunan sıradan markalara göre daha pahalı olabilmektedir. Yine kaliteli malzemelerden üretilen ürünler diğerlerine göre daha pahalı olabilmektedir. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. En kaliteli ve en bilinen markaların farklı özellikte ve farklı işlevlerdeki duş teknesi ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunan Yapıdükkanım, uygun fiyat seçenekleri seçenekleri sunuyor. Siz de banyolarınıza yaraşır bu ürünleri en uygun fiyata almak isterseniz yapıdükkanım.com’u ziyaret edebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 05.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer