Note
Tick
loading gif

Cam Duşakabin Sıkça Sorulan Sorular

Cam Duşakabin Nedir?

Cam duşakabin, temperli ve mika olmak üzere iki tercih seçeneğinden oluşan ve duşakabin iskeletini hem daha işlevsel hem de daha şık kılan bir modüldür. Kişilerin tercihlerine göre desenli ve düz olup; füme veya satina seçenekleri de bulunmaktadır. Oldukça fazla tercih edilen ve ayarlanabilir yapıları ile oldukça fazla model ağı sunan bu duşakabin türü, neredeyse her evde yer almakta ve sağladığı kullanım kolaylığı ile birçok kullanıcının gözdesi olmaktadır.

Cam Duşakabinler Nasıl Temizlenir?

Cam duşakabinler, kullanıma bağlı olarak şampuan veya su gibi lekelerden dolayı kireçlenebilir. Ancak bunun için endişelenmeye gerek yok çünkü cam duşakabininize her duş sonrası sıcak su tutarak ve ardından mikrofiber bir bez yardımıyla kurulama yaparak, lekelenmelerin önüne geçmiş olursunuz.

Cam Duşakabin Montajı Nasıl Yapılır?

Cam duşakabin montajı, ilk etapta duşakabini yerleştireceğiniz bölgeyi temizlemekle başlar. Ardından, duvarınızın eğriliği sorun olmadan, ayarlanabilir dikme yapısı sayesinde tüm boşluklara oturabilen cam duşakabin için duvar dikmelerini oturtmalısınız. Akabinde de taban ve tavan profillerini eklemelisiniz. Sonraki etap ise, camları takmak ve montajı tamamlamak olacaktır. Eğer ki montaj konusunda yetersiz olduğunu düşünüyorsanız, firmamız aracılığıyla sahip olacağınız duşakabin modelleri sonrası, montaj konusunda da bizlerden yardım isteyebilir ve sizlere uygun bir montaj ekibi yönlendirmemizi sağlayabilirsiniz.

2020 Cam Duşakabin Fiyatları Nedir?

Profil tercihlerinden, cam seçeneklerine kadar değişen 2020 Cam duşakabin fiyatları, kullanılan malzemenin yapısına göre de farklılıklar içerebilmektedir. Ancak Yapıdükkanım ile sahip olacağınız duşakabin modelleri, hiçbir zaman kaliteden ödün vermiyor ve sizlere, her zaman en uygun fiyatlarla sunuluyor! İsteklerinize özel üretim ve kişisel tercihleriniz için bizlerden fiyat teklifi alabilir veyahut geniş model ağımızın fiyat listesine bakabilirsiniz.  

Temperli Cam Güvenli Midir?

Temperli cam, duşakabinlerin olmazsa olmazı ve güvenlik açısından da son derece gerekli bir modüldür. Muadil camlara göre oldukça sağlamdır ve kırıldığında kuskus tanesi gibi küçük parçalara dağılarak, oluşabilecek zararları minimuma indirir. Bu sayede, kullanıcılarına müthiş bir deneyim yaşatmaktadır. Temperli camlarda gözetilmesi gereken özelliklerden biri de 5 MM ölçüde cam kalınlığının olmasıdır. Isıya dayanıklı yapısıyla kolay bir kullanım sunmakta ve uzun ömürlü bir model arayan herkes için, tercih edebilecek seçenekler arasında birinci sırada yer almaktadır.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 12.10.2020
Güncelleme Tarihi: 12.10.2020
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer