Note
Tick
loading gif

Duşakabin İçi Dekorasyon İçin 4 Öneri!

Duşakabin içi dekorasyon ile daha modern, daha çarpıcı veya daha minimal bir görüntü yakalamak, tamamıyla sizin elinizde. Tabii tam da bu noktada, dikkat etmeniz gereken bazı püf noktalar var! Örneğin; sizin için şıklık mı ön planda, yoksa daha çok konfora mı önem veriyorsunuz? Elbette ki her ikisini isteyebilirsiniz. Bizler de Yapıdükkanım olarak hem şıklığı, hem de konforu bir arada barındıran öneriler sunarak, duşakabin modellerinizi ve duşakabin içi dekorasyonlarınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlıyoruz. O halde, dilediğiniz tarza uygun en şık ve kullanışlı fikirleri sunduğumuz Yapıdükkanım’ın 4 önerisine bir bakalım!

  1. Gömme Bir Girinti ile Pratik ve Şık Olun

Gömme girintiler, hem banyonuza bir derinlik katarak daha geniş görünmesini sağlar, hem de duşakabin içerisinde bulunan eşyalarınızı, en iyi şekilde muhafaza eder. Bu girintilerde tercih edeceğiniz mermer fayanslar, oldukça şık bir tasarıma ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Bingo: Gömme girintinin içerisine, mermerden veya ahşaptan bir raf ekleyebilir ve eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz alanı genişletebilirsiniz.

  1. Bir Oturma Çıkıntısı ile Konfor Sahibi Olun

Duşakabin içerisine yaptıracağınız mermer koltuk çıkıntısı, hem dekorasyonlarınızda farklı bir görünüme yol açar hem de duş alırken oturmak istediğinizde, rahat ve konforlu bir kullanım sunar. Bu kullanımı, gömme girinti ile harmanlayabilir ve duşakabin modelleri için şık bir görünüme ulaşabilirsiniz.

  1. Şık Bir Pencere Yaptırın

Duşakabin içi dekorasyon önerileri içerisinde oldukça enerjik olmanızı sağlayacak pencere kullanımları, duş keyfinizi ikiye katlayacak. Pencere açacağınız bölgede manzaranız varsa eğer, ne ala! Yoksa da endişe etmeyiniz çünkü pencereye dizeceğiniz bitkiler, görünümünüzü oldukça iyi kılacaktır. Pencerede kullanacağınız malzeme ile banyonuzdaki uyumu da devam ettirmeyi unutmayın.

  1. Bambu Raflar Kullanarak Doğaldan Uzaklaşmayın

Duşakabinler içerisindeki eşyalarınızı daha düzenli kılan ve aynı zamanda daha doğal bir ortam hissiyatı veren bambu raflar, son derece pratik bir kullanım sunar. Duşakabin içerisinde kullanacağınız bambu rafı, banyonuzun havluluk kısmında veya dolap seçimlerinizde devam ettirmeyi ve uyum yakalamayı unutmayın. Tabii bu uyum tercihi için bitki kullanmak da kesinlikle iyi bir fikir.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 08.11.2020
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer