Duşakabin Küvet Yüksekliği Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Duşakabin küvet yüksekliği seçimi, sağlayacağı işlevsel artılardan, yansıtacağı dekorasyon algısına kadar son derece önemli bir konudur. Çünkü binlerce model arasından seçeceğiniz duşakabinler, tercih ettiğiniz küvet yüksekliği ile uyumsuz bir ikili olabilir. Bu nedenle de duşakabin küvet seçiminde bulunurken, mutlaka banyomuzun büyüklüğünü, duşakabin ölçüsünü, modelini ve tercihlerimizi gözeterek, en uygun duşakabin küvet seçimini yapmalıyız. Tüm bu dikkat edilmesi gerekenler ile seçeceğiniz küvet ebatları hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız da, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım’ın alanında uzman ekibine ulaşabilirsiniz. Çünkü bizler, duşakabin modelleri olmak üzere, küvet ve birçok şeyi kendimiz üretiyor ve üretimin kalitesiyle sizlere sunuyoruz! Bu nedenle de banyo ölçünüz, seçtiğiniz duşakabin modelleri ve birçok seçeneği gözeterek, sizlere uygun en iyi duşakabin küvet yüksekliği fikrini verebilmekteyiz.

Duşakabin Küvet Modasına Ayak Uydurun!

Değişen dekorasyon algısı, evimizin her köşesine olduğu gibi banyolarımıza da birçok yenilik getirdi. Bu trendlerin arasında yer alan duşakabinler de kendi içlerinde dikdörtgen, kare veya oval duşakabinler olarak ayrılıyor ve geniş renk seçeneğiyle her tarza uyum sağlıyor. Ancak yeni nesil modellerden biri var ki, o da küvetli duşakabinler! Hem küvet istiyorum hem de mahremiyetim olsun, eşyalarım derli toplu dursun ve dışarıya su sıçramasın diyenler için adeta biçilmiş bir kaftan olan küvetli duşakabin modelleri, binlerce kullanıcının banyosunda yerini alıyor. Üstelik; sağladığı şık dekorasyon ile de banyolarınızda yaratacağınız algı için son derece kullanışlı modüller içeriyor. Peki, bu modülleri sağlayabilmek ve duşakabin küvetler için maksimum verim almak adına, ne tür duşakabin modelleri seçmeliyiz, bir bakalım!

Duşakabin Küvetler ile En Uyumlu Duşakabin Modelleri Hangisidir?

Duşakabin küvet, genellikle iki modülü bir araya barındırdığından dolayı, alan olarak daha büyük bir duşakabine ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle de genellikle dikdörtgen ve iki duvar arası duşakabin tercihleri, küvetli seçimler için son derece uygundur. Bunların yanı sıra, yuvarlak ya da oval tercihlerde de bulunabilirsiniz ancak boyut konusunda doğru bir seçim yapmalısınız. Cam tercihlerine gelecek olursak, banyonuzda yaratmak istediğiniz havaya göre dilediğiniz cam seçeneklerinde bulunabilirsiniz. Ancak günümüzdeki küvetli duşakabinler, görünüş açısından şeffaf camlar ile tercih edilmektedir. Dilerseniz sizler de bu akıma uyabilir, bu camları desenli tercih edebilir veyahut küvetinizin görünmesini istemiyorsanız da, siyah cam tercihlerinde bulunabilirsiniz. Tüm bu geniş duşakabin model ağını sizlere sunan Yapıdükkanım ise, kaliteli ürünleriyle sizleri bekliyor!

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bültene Kayıt Ol !
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.