Duşakabin Renk Seçimi Nasıl Yapılmalı?


Duşakabin renk seçimi, ilk öncelikle sizlerin kişisel tercihine ve banyonuzda nasıl bir tasarım edası yarattığınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Banyonuzdaki karoların renginden başlayarak, hangi normdaki aksesuar tercihinde bulunabileceğinize göre değişen bu renk tercihleri, en iyi kombini yapabilmeniz adına sizleri bekliyor! Yeni tasarımlarla harmanlanan renk kreasyonu, sizlerin zevki ve tercih ettiğiniz firmanın renk skalası ile oluşan bu tercih ağı, genellikle gümüş, füme, antrasit gri, gümüş, siyah ve benzeri renklerden oluşabilmektedir. Peki, bunca duşakabin modeli arasından hangisini seçmeli, bu modelleri hangi renk seçenekleriyle harmanlamalısınız? Tam da bu sorularınız için devreye giriyoruz ve ne tür bir renk seçebileceğinizden, aksesuar önerilerine kadar yanınızda oluyoruz! işte size sunduğumuz öneriler!

Dekorasyon mu/Mahremiyet Mi? Tercih Sizin!

Günümüz banyo tasarımları için derya deniz bir model ağı sunan duşakabinler, hem mahremiyet alanınızı sağlayacak şekilde hem de dekorasyon algınıza hitap edecek düzeyde üretilmektedir. Bu nedenle de duşakabin renk seçimi konusunda ilk önce ne istediğinizi bilmeli ve bu yolda ilerlemelisiniz. Mahremiyet alanı, bazı kullanıcılar için son derece önemlidir çünkü kişiler, bazen klozet gibi ortak alanlar için daha kapalı bir kullanım tercih edebilir. Veya tamamen kişisel tercihlerden ötürü de bu durum gerçekleşebilir. Mahremiyet gibi benzeri durumlar için kumlu duşakabin tercihlerinizde bulunabileceğiniz gibi, kumlu duşakabinlerin desenli olmasını sağlayabilir, koyu renklerin gücü ile buluşabilir veya çerçeveli modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak tamamıyla dekorasyon odaklı bir tercihte bulunmak istiyorsanız da, minimal bir görüntü sunan şeffaf veya füme duşakabin modellerini seçebilirsiniz. Eğer hem mahremiyet hem de dekorasyon gibi modülleri tek bir duşakabin modeli ile derlemek istiyorsanız, siyah camlı veya kahverengi duşakabinler, tam da size göre!

Duşakabin Renk Seçimi ve Aksesuarlarınızı Harmanlayın!

Duşakabin renk seçimi konusu, kesinlikle sizleri korkutmamalı. Çünkü dilediğiniz renkteki duşakabinler için en iyi aksesuarları kullanabilir ve en uzun ömürlü kullanımlara sahip olabilirsiniz. Örneğin; şeffaf camlı bir duşakabin için çerçeveli bir profil tercih ettiniz. Oldukça mistik bir hava yansıtan bu görüntüyü, yeşilin eşsiz huzurunu sunan bitkiler, mumlar ve tütsüler le harmanlayabilirsiniz. Ve klozet üstü havluluk, peçetelik gibi unsurlar da, kesinlikle oldukça iyi bir tercih olacaktır. Tüm bu görüntüler için jakuzi, küvet, tekne gibi modülleri de kullanabilir ve banyonuz için hangi duşakabin rengi tercihinde bulunursanız bulunun, ufak detaylarla en iyisine sahip olabilirsiniz. Hem de Yapıdükkanım kalitesiyle! Dilediğiniz renk, tasarım ve model arşiviyle tamamıyla sizlere özgü üretilen duşakabinler, Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor. Üstelik; küvet, jakuzi ve tekneli modeller için de en iyi harmanı yaratabileceğiniz geniş bir arşiv sunuyoruz!

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bültene Kayıt Ol !
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.