İki Duvar Arası Duşakabin Sıkça Sorulan Sorular

İki Duvar Arası Duşakabin Nedir?

İki duvar arası duşakabinler, genellikle iki duvar arasında kalan boşluğu değerlendirmek amacıyla alandan tasarruf sağlayan modellerden biridir. Banyolarınızdaki alanlara göre daha çok sürgülü olarak tercih edileceği gibi, daha dar alanlara inşa edildiğinde ise, kapaklı olarak tercih edilir. Böylece, banyolarınızdaki her duvar boyutuna uygun olur. Genellikle 150 veyahut 180 cm aralıklılarla tercih edilen bu modeller, banyolarınıza özgü olarak da üretebilmekte.

İki Duvar Arası Duşakabin Çeşitleri Neler?

İki duvar arası duşakabin çeşitleri, kullanılmayan alanları değerlendirebileceğiniz ve bu sayede şıklık kazanabileceğiniz birçok seçenek içermektedir. Bu seçenekleri; desenli, kumlu, saydam veya siyah gibi cam modelleriyle özelleştirebileceğiniz gibi, profil seçeneklerin rengiyle oynayabilir veyahut çerçeveli tercihlerde bulunabilirsiniz. Ardından, tekneli ya da teknesiz modellerle bir harman yaratabilir ve kendi kişisel zevkinize uygun en iyi modele sahip olabilirsiniz. Kararsız kalıyor ve ne tür bir modele sahip olmak istediğinizi bilmiyorsanız da, Yapıdükkanım’a dilediğiniz zaman ulaşabilir ve banyo ölçülerinize en uygun modeli satın alabilirsiniz.  

İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatları 2020

İki duvar arası duşakabin fiyatları, banyo ölçülerinize veya kişisel zevklerinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ancak hangi kararı verirseniz verin, Yapıdükkanım kalitesi ile her modele, en uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Dilediğiniz cam seçenekleri, profil renkleri veya tekneli-teknesiz modellere göre değişen model arşivimizden, en iyi fiyatlarla bir duşakabin sahibi olmak, artık oldukça kolay. Henüz karar vermediyseniz de bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir ve sizin tarzınıza uygun modellere göre güncel bir fiyat bilgisi edinerek, şıklığın gücüyle buluşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bültene Kayıt Ol !
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.