Kare Duşakabin Sıkça Sorulan Sorular

Kare Duşakabin Nedir?

Neredeyse her evde oldukça fazla tercih edilen kare duşakabinler, bir diğer adıyla köşe duşakabin olarak bilinir ve bu kelimenin anlamını da karşılar. Çünkü alandan tasarruf yapmak amacıyla köşelere yerleştirilir. Bununla beraber, genellikle sürgülü yapıları ile alan kaplamaz ve oldukça kolay bir kullanım içerir. Cam seçenekleri için de temperli, mika veya görünüş olarak kumlu, desenli ya da saydam yapılarıyla çok fazla olanak sağlar.

Kare Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Kare duşakabin ölçüsü, kişisel ölçü isteklerinden veya banyo boyutunuzun farklılıklarından ayrı olarak, genellikle 90x90 cm şeklinde üretilir. Ancak banyonuzun büyüklüğü, küçüklüğü ve kişisel istekleriniz devreye girdiğinde, ilk öncelikle duşakabini nereye yerleştireceğinizi bilmeniz gerekir. Akabinde, yerleştireceğiniz yerin köşesinden, yerleştirmek istediğiniz sınır çizgisine kadar bir ölçüm yapmak gerekir. Bu ölçümü, zemin, orta ve tavan şeklinde ölçerek, tüm sayılara genel bir şekilde ulaşmalısınız.

Kare Duşakabin Montajı Nasıl Yapılır?

Kare duşakabin montajı, duvarın dikmelerini, duvarın iki yanına yerleştirmekle başlar. Ardından, taban kısmını yerleştirmek ve akabinde de profilleri yerleştirerek devam eder. Son adımda da cam kısımlar yerleştirilir ve montaj işlemi tamamlanmış olur. Sağladığı modüllerle hem ergonomik bir kullanım hem de kolay bir montaj işlemi sağlar ancak montaj yapmak için yeterli bilgiye sahip olmadığınız düşünüyorsanız, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım’a ulaşabilir ve anlaşmalı olduğumuz montaj ekiplerini yönlendirmemizi isteyebilirsiniz.

2020 Kare Duşaakabin Fiyatları Nedir?

2020 Kare duşakabin fiyatları, ilk öncelikle belirlediğiniz ölçü üzerinden netleşir ve ardından renk, tarz veya profil tercihlerine göre farklılıklar göstererek devam eder. Bazı firmalar, müşteri ve ürün arasında aracı görevi görerek, ekstra maliyetler çıkarabilir ve böyle bir durumda, duşakabin fiyatları artar. Ancak firmamız Yapıdükkanım, üretici görevi görüyor ve gereksiz maliyetlere izin vermeyerek, üretim aşamasından direkt olarak sizlere sunuyor! Dilediğiniz kare duşakabin modelleri için model arşivimizdeki fiyat listesine bakabilir ve kişisel tercihleriniz için bizleri arayarak, güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bültene Kayıt Ol !
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.