Oval Duşakabin Sıkça Sorulan Sorular

Oval Duşakabin Nedir?

Oval duşakabinler, ilk etapta daha dar banyolarınızı daha kullanışlı bir duruma getirmek amacıyla tercih edilen modellerden biridir. Ancak kişisel olarak da geniş banyolarınızda tercih edebilirsiniz. Profillerin renk tercihlerine göre şekillendirebileceğiniz oval duşakabin modellerini, daha özel tercihlerle harmanlayabilir ve cam seçenekleriyle de belirgin bir tarz verebilirsiniz.

Oval Duşakabin Ölçüleri Neler?

Oval duşakabin ölçüleri, banyolarınızın dar ve geniş olmasına göre farklı boyutlar içermektedir. Ancak en çok satılan oval duşakabin ölçüleri, 90 x 90 cm olarak üretilmekte ve banyonuza konumlandırılmaktadır. Tabii banyolarınızın ölçülerine özel bir oval duşakabin satın almak istediğinizde, bunun için sağ ve sol kanatları; alt, orta ve üst bölümlerden ölçmeniz yeterli olacaktır.

Oval Duşakabin Çeşitleri Neler?

Oval duşakabin çeşitleri, tamamıyla sizlerin tercihine göre değişmekte olup, banyo boyutlarınıza göre de net olarak oluşturulabilmektedir. Cam seçenekleri olarak desenli, saydam veyahut siyah gibi tercihlerde bulunabilir veya profil tercihlerinin renklerini seçerek, belirgin bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu seçenekleri, tekneli veya teknesiz olarak belirleyebileceğiniz gibi, banyonuza uygun en iyi oval duşakabin çeşitleri için Yapıdükkanım’dan da fikir alabilirsiniz.

Oval Duşakabin Fiyatları 2020

Oval duşakabin fiyatları, banyo ölçülerinize, duşakabin boyutlarına, cam tercihlerinize veya profil seçeneklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak bu değişkenlik, Yapıdükkanım ile ekstra meblağlardan arınmış, üretimden sizlere sunulur nitelikte oluşturulmaktadır. Bu nedenle de benzer ürünler arasında her zaman en iyi kaliteyi ve en uygun fiyatları belirleyerek, sizlere tekneli veya teknesiz fiyat aralıkları da sunmaktayız.

En Uygun Duşakabin Fiyatları Yapıdükkanım’da

Füme, gold, siyah veya değişken cam ve profil tercihlerine göre farklılıklar gösteren duşakabin fiyatları, her dam birinci sınıf malzeme ile Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor. Dilediğiniz modellerin, en iyi tasarımlarla harmanlandığı Yapıdükkanım, sizlere her zaman en uygun duşakabin fiyatları sunuyor ve belirgin bir tarz yakalamanızı sağlıyor. Dilediğiniz zaman model arşivimizin geniş seçeneklerinden faydalanabileceğiniz gibi, kişiye özel üretim talebinde de bulunabilirsiniz.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bültene Kayıt Ol !
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.