Note
Tick
loading gif

En Çok Satan Duşakabin Modelleri Hangileri?

Banyolarda geniş bir yere sahip olan ve işlevselliği yanında şık görünümüyle de evdeki yaşama güzellik katan duşakabinler, kullanıcılara çok farklı seçeneklerde ve farklı modellerde sunulmaktadır. Özellikle banyoya kattığı eşsiz görünüm ve duş alınan kısmı banyodan ayırmasıyla farklı işlevler üstlenmektedir. Duş alanını ayırması hem banyonun temizliği ve hijyeni açısından hem de banyoyu kullanım açısından oldukça önemlidir. Bu nedenle banyoların vazgeçilmez dekorasyon ürünleri haline gelmeyi başarmıştır. Yapıdükkanım, müşterilerinin istekleri ve tercihleri doğrultusunda onlarca farklı duşakabin modelini bünyesinde bulundurarak satışa sunmaktadır. Peki, günümüzde en çok satan duşakabin modelleri hangileri? Müşteriler hangi duşakabin modellerini daha çok tercih ediyor şimdi bunların detaylarına bakalım.

 

Duşakabin satın alınırken en çok model, marka, fiyat, kullanılan malzeme ve ürünün boyutları gibi birçok detaya dikkat ediliyor. Müşteriler özellikle banyolarına uygun duşakabin modellerine bakarken, kullanım alışkanlıklarını ve evde yaşayan aile bireylerinin durumlarını da göz önünde bulunduruyorlar. Örneğin, yüksek tekneli duşakabin modelleri evinde yaşlı bireyler olan aileler için zor bir kullanıma sebebiyet verebiliyor. Bu nedenle teknesiz duşakabin modeli tercih edilebiliyor.

Banyolar için en doğru duşakabin seçimi, banyoların genel özellikleri göz önünde bulundurularak yapılabilir. Bazı modeller geniş alanlarda konforlu bir kullanım sunarken bazı modeller de dar alanlarda konfor sağlayabiliyor. Ancak banyonuz küçük de olsa büyük de olsa her türlü alana özel olarak tasarlanmış duşakabin modeli mevcuttur. Tüm bu modeller içerisinden banyonuza en uygun ve en ideal olan modeli seçebilirsiniz.

Daşakabin seçimlerinde özellikle üretim malzemeleri ve ürün kalitesi önem arz etmektedir. Bazı aileler mat görünümlü ve duş alan kişinin dışarıdan görünmesini engelleyen duşakabin modelini tercih edebilirken, bazıları da şeffaf görünümde olan ve banyolara farklı bir estetik katan modelleri tercih edebiliyor. Bununla birlikte alternatif cam seçeneklerine göre de tercihler farklılaşabiliyor. Örneğin bazı aileler renkli camlı duşakabin modeli tercih ederken, bazıları da desenli ve şeffaf camlı duşakabin modeli tercih edebiliyor.

Tarzı, modeli ve boyutu her ne olursa olsun duşakabin modeli satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve iyi bir işçiliğe sahip olması gerektiğidir. Bir diğer önemli husus ise duşakabin fiyatlarıdır. Piyasada onlarca model ve her modele göre farklı fiyat aralıkları bulunmaktadır. Burada yapılacak olan iş, iyi bir alan araştırması yaparak en kaliteli ürünü en uygun fiyata satın almak olacaktır. Tam da burada banyonuzun ölçülerine uygun, şık tasarımlı ve şık görünümlü en kaliteli duşakabin modeline en uygun fiyatla Yapıdükkanım ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Hangi duşakabin modelleri en çok satıyor sorusunun cevabı ise kare, diktörtgen, oval, iki duvar arası, tekneli, teknesiz ve küvetli gibi modelleri içerisinde barındıran modeller çok satmaktadır. Aslında tüm duşakabin modelleri çok satmaktadır. Çünkü ülkemizde standart bir banyo şekli olmadığı için her banyoya farklı model duşakabin tercih ediliyor. Bu da tüm modellerin çok satmasını sağlıyor.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 04.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer