Note
Tick
loading gif

En Popüler Duşakabin Markaları Hangileri?

Banyoların vazgeçilmez bir parçası haline gelen duşakabinler, duş alırken banyolarda duş kısmının dışında kalan yerlerin ıslanmasını engellemek ve banyoları daha kullanışlı alanlar haline getirmek için tasarlanmış dekorasyon ürünleridir. Bununla birlikte banyolara güzel ve şık bir görünüm sağlamak ve aynı zamanda rahat ve konforlu bir duş almanın tadına varmak amacıyla da tercih edilen bir üründür. Doğru duşakabin seçimiyle hem banyonun görünümüne eşsiz bir güzellik katabilir hem de banyo keyfinizi sınırsız artırabileceksiniz. Doğru duşakabin seçimi yapabilmek için de piyasada bulunan binlerce duşakabin modelini bilmek gerekir.

Duşakabin çeşitleri daha çok kare, diktörgen, oval, iki duvar arası ve köşe gibi çeşitlerle karşımıza çıkarken, duşakabin modelleri tekneli, teknesiz, küvetli, düz zeminli, tırnaklı, sürgülü kapılı, ortadan iki kapılı, tek kapılı, menteşeli, temperli camlı, mika camlı gibi modellerle karşımıza çıkmaktadır. Tüm bu model ve çeşitleri bilmek elbette mümkün değildir. Ancak güvenilebilir bir markanın ya da güvenilir bir firmanın ürünleri tercih edilebilir. Tam da burada devreye Yapıdükkanım girmektedir. En markalı ve en kaliteli duşakabin modellerini siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktan mutluluk duyar. Üstelik kargo bedava kurulum ücretsiz.

Banyolar için hangi duşakabin modelinin daha kullanışlı olduğuna bakacak olursak şöyle diyebiliriz. Duşakabin seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus, banyonun şekli ve büyüklüğüdür. Eğer banyonun alanı küçükse, gereğinden fazla büyük seçilen duşakabinler alanı daha da daraltacağı için banyoyu işlevsiz hale getirebilir. Bunun için alanın büyüklüğüne göre bir seçim yapmak daha doğru olacaktır. Boyut belirlendikten sonra hangi çeşit ve hangi modelde bir duşakabin seçiminin yapılacağı belirlenmelidir. Banyonuzun alanı küçükse daha pratik kullanıma sahip olan sürgülü kapılı modelleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Kısaca en kullanışlı duşakabin modeli, intiyacınıza en iyi cevap veren modeldir diyebiliriz. Peki, piyasada yer alan en iyi ve en popüler duşakabin markaları hangileri diye düşünüyorsanız buna da şu şekilde cevap verebiliriz. Duşakabin sektöründe marka algısı diğer ürünler gibi henüz tam oluşmamıştır. Elbette piyasada kaliteli pek çok marka vardır ama bilinirliği düşüktür. Rekabetin oldukça yoğun olduğu duşakabin sektöründe ekonomik yetersizlik nedeniyle de müşteriler genellikle ucuz ürünler alma isteğindedirler. Bu nedenle çoğu firma kaliteden ödün verip, en hesaplı ürünü müşteriye sunmanın gayretine girmişlerdir. Türkiye’de yüzlerce duşakabin üreticisi ve markası mevcuttur. Özellikle merdiven altı üretim yapan firmaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

Siz de banyonuzda en iyi markaların en kaliteli ürünlerini görmek isterseniz yapıdükkanım.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 04.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer