Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 130 Ürün


İki duvar arası duşakabin


İki duvar arası duşakabin özellikle gömme alanı veya kolonları olan banyolar için ideal bir duşakabin modelidir. İki duvar arası duşakabinler iki duvar ya da kolon arasında kalan bölgeye yapılır. Biçimleri gereği daha çok sürgülü kapılı olarak üretilirler. Boyları 150 cm ile 180 cm arasında değişebilmektedir.. Genişlikleri ise duvar veya kolonların arasındaki mesafeye göre belirlenir.


İki Duvar Arası Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır


İki duvar arası duşakabin ölçüsü alırken, duvarların ve kolonların arasındaki mesafe mutlaka 3-4 farklı yerden ölçülmelidir. Bazı binalarda duvarların alt ve üst kısımlarındaki mesafeler terazi hatasından ötürü farklı olabilmektedir. 3-4 farklı noktadan alınacak ölçülerde en kısa mesafe baz alınmalıdır. Örneğin üst kısım 186 cm, alt kısım 184 cm ise sizin duşakabin ölçünüz 184 cm olmalıdır.

İki Duvar Arası Siyah Duşakabin


İki duvar arası duşakabinlerde birçok renk seçeneği vardır. Günümüzde en çok tercih edilen renklerden birisi de siyah duşakabinlerdir. İki duvar arası duşakabinlerde siyah profil ve siyah çizgili cam da tercih edilmektedir. İki duvar arası duşakabin modellerini sitemizden inceleyip sipariş verebilirsiniz.

Kargo Takip Facebook Whatsapp footer