Note
Tick
loading gif
Anasayfa Duşakabinİki Duvar Arası Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 131 Ürün


İki Duvar Arası Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

İki duvar arası duşakabin modelleri, özellikle gömme alanı veya kolonları olan banyolar için ideal bir duşakabin modelidir. İki duvar ya da kolon arasında kalan bölgeye yapılan 2 duvar arası duşakabin modelleri, biçimleri gereği daha çok sürgülü kapılı olarak üretilir ve ölü alanlarınızı, müthiş derecede iyi değerlendirmenizi sağlar. Bazen banyo gibi alanlarda, gerekli mimari yapılara özen gösterilmiyor. Ancak, Yapıdükkanım olarak tüm banyo sorunlarınıza bir çözüm buluyor ve kolonlarınız olsa dahi, duvardan duvara duşakabin modellerini, beğeneninize sunuyoruz. Boyları 150 cm ile 180 cm arasında değişebilen bu duşakabin çeşitleri, genişlik bakımından da tamamıyla duvar ölçülerinize göre belirlenir ve Yapıdükanım tarafından özel olarak üretilir.


İki Duvar Arası Mika Duşakabin Modeller ile Çağa Ayak Uydurun

İki duvar arası mika duşakabin seçenekleri ile duşakabin modellerine yeni bir çağ getiriyoruz! Malzeme yapısıyla en kalitelisini tercih ediyoruz ve duşakabin tercihlerinizin ardından da her şekilde memnun kalmanızı sağlayarak, uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. Üstelik uygun fiyatı ve kaliteyi bir arada barındıran mika modeller, duşakabin modelleri ile iç kısımların tam anlamıyla görülmesini istemeyen herkes için, kesinlikle oldukça iyi bir modeldir. Duşakabin teknesiz, tekneli tercihlerinize göre de şekillendirebileceğiniz bu modelleri, tamamıyla keyfinize uygun ve en kaliteli firmadan almak istiyorsanız, duşakabinlerde en çok aranılan 5 MM cam kalınlığını gözeten ve uygulayan Yapıdükkanım’a ulaşın!


Duvardan Duvara Duşakabin Anlamı

İki duvar arası duşakabin aynı zamanda duvardan duvara duşakabin ile aynı anlama gelmektedir. Ölçüleri yerine uygun olarak üretilmiş olmakla beraber kullanılan camın kalitesi de duşakabinin niteliğini arttıracaktır. Özellikle ölçülerini alırken duvardan duvara ölçü alınmalıdır. Eğer yanlış bir uygulama yapılıp kısa alınırsa montaj esnasında zorluk çekilebilir. Duvardan duvara duşakabin seçiminde önemli olan etkenlerden biri de kullanılacak yerin dar olup olmamasıdır. Eğer 100 cm'in üzerinde bir alan varsa bu ürünler tercih edilebilir. 1 sabit 1 sürgülü ve 2 sabit 2 sürgülü model seçenekleriyle bu duşakabinler iki duvar arasında kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

İki Duvar Arası Duşakabin Çeşitleri ile Ölü Alanlarınızı Değerlendirin

Duvardan duvara duşakabin mantığı ile montajı sağlanan bu modellerde, oldukça fazla renk seçeneğiniz vardır. Özellikle de günümüzün elegant tercihlerinden biri olan siyah profil, banyonuzun asil bir kimliğe bürünmesini sağlayacaktır. Dilerseniz kumlu dilerseniz desenli dilerseniz tamamıyla düz cam modelleri… Her isteğinize uygun 2 duvar arası duşakabin mantığı, banyonuzda yeniden can bulacak. Üstelik montajının da oldukça kolay olduğu İki duvar arası duşakabin modelleri , tamamıyla ölçü tercihlerinize ve özel zevklerinize göre üretilmektedir. Sizler de Yapıdükkanım’ın kaliteli hammadde malzemeleriyle buluşmak, duşakabin montajı işlemlerini kolayca halletmek ve enfes modellerile buluşmak için acele edin. Çünkü banyonuz, yeniden doğmak için sizleri bekliyor.


İki Duvar Arası Duşakabin Fiyatları

Banyonuzdaki kolon aralıklarını rahatlıkla değerlendirebileceğiniz ve bu sırada en iyi tasarımlarla buluşacağınız en uygun İki duvar arası duşakabin fiyatları, Yapıdükkanım ’da. Duşakabin iki duvar arası tercihlerinizdeki en iyi ölçüyü, en iyi modeli ve en iyi kaliteyi sizlere sunan Yapıdükkanım, tasarımdaki farklı bir boyutlar ile sizleri buluşturmak istiyor. Sizler de iki duvar arası duşakabin modelleri ile banyonuzdaki alanları değerlendirmek ve bu sırada kişisel zevklerinizle en iyi tasarımı yakalamak istiyorsanız, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım’ın arşivine bakabilir ve kolayca sipariş oluşturabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer