Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinGold Altın Sarısı Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 44 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Kare Desenli Duşakabin Bl03 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Kumlu Desenli Gold Duşakabin BL05 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Desenli Duşakabin Bl08 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Asimetrik Gold Oval Duşakabin

Gold Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Gold duşakabin modelleri , genellikle gösterişli banyolarda tercih edilen ve şıklık algısını yeniden yaşatan duşakabinlerdir. Osmanlı motifleriyle bezenmiş ve banyoların bir numaralı tercihi olmasıyla da gösterişli ruhu, naiflik ile harmanlama konusunda da oldukça başarılıdır. Bunun yanı sıra ise, modern çizgilerle inşa edilmiş banyolarda da tercih edilebilmekte ve farklı banyo aksesuarları ile güçlü bir kimliğe sahip olabilmektedir. Banyolarınızın darlığını, şıklığıyla havalandıracak, genişliğini ise asil görüntüsüyle yeniden yaratacak tüm gold sarı duşakabin modelleri, Yapıdükkanım 'da sizleri bekliyor. Üstelik; tüm eğri duvarlarınızı da dert etmenizi sağlamayan ve ayarlanabilir dikme yapısı sayesinde zemine direkt olarak oturarak, su sızıntısını önleyen modellerimizle!


Gold Duşakabin Profili ile Banyonuza Canlı Bir Hava Katın

Gold duşakabin profili tercihinizi çeşitli cam renkleri ile harmanlayarak, banyonuzdaki etkiyi, bir anda değiştirebilirsiniz. Tamamıyla zevkinize bağlı olan altın sarısı duşakabin ile banyo dekorasyonlarınızı değiştirebileceğiniz füme, aynalı cam ve çok daha fazlası, Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor. Üstelik, sarı duşakabin tercihleriniz için kargolama sürecini de dert etmemeniz gerektiğini belirterek, en iyi paketlemeyi gerçekleştiriyor ve olası tüm sorunlarda yanınızda oluyoruz. Sizler de gold duşakabin profili ile kaliteyi tatmak ve dilediğiniz cam modelleriyle banyonuzda yeni bir tasarım yaratmak istiyorsanız, alüminyum paslanmaz malzemelerimiz ve özel imalat duşakabin modellerimiz ile buluşun!


Altın Sarısı Duşakabin Modelleri ile Asil Görünümün Çekiciliğiyle Tanışın

Altın sarısı duşakabin modelleri sayesinde banyonuza vereceğiniz kimlik, tamamıyla sizi yansıtacak. Kendimizi bulduğumuz, her sabah işe giderken enerji dolduğumuz banyolarımız, her girdiğimizde zevk aldığımız ve beğendiğimiz bir yapıda olmalıdır. Bizler bu yapıyı sağlamak istiyor ve duşakabin çeşitleri içerisinde gold renkler barındırarak, şıklığı, en iyi şekilde sizlere sunuyoruz! Üstelik; cam çeşitleri ile dilerseniz desenli dilerseniz de kumlu görüntü ile duşakabin görüntünüze, siz karar verebilirsiniz. Hem de alan fark etmeksizin, iki duvar arası duşakabin inşa edebileceğiniz gibi, kare ya da dikdörtgen seçeneklerimiz de mevcut. Üstelik, tamamıyla farklı ölçülere ya da boyut farklılıklarınıza göre sizlere özgü üretimler yapan Yapıdükkanım, gold duşakabin modelleri ile şıklığın gerçek anlamıyla buluşmanızı sağlıyor.


Gold Duşakabin Fiyatları

Gold duşakabin fiyatları, yarattığı şık sükseye nazaran, tamamıyla uygun fiyatlı olarak tasarlanmıştır. Yapıdükkanım olarak sizlere özel ve özgün bir şekilde tasarladığımız duşakabin modelleri skalamızda, her daim 1. Sınıf hammadde kullanıyor ve her zaman uzun ömürlü bir kullanım sunuyoruz. Uzun ömürlü kullanımlarımızı da yenilikçi modellerimizin yıllar geçtikçe yenilenen yapısıyla harmanlıyoruz! Kısacası, bizler aracılığıyla satın alacağınız gold duşakabin modelleri hem model hem tasarım hem de fiyat olarak, sizlerin keşfini bekliyor!

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer