Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 15 Ürün
Ücretsiz Kargo
Jakuzi 130x180 Cm Boyutlarında Led Işıklı – Yapı Dükkanım
Ücretsiz Kargo
%9
Küvet Masaj Spa Masajı Kas Erimelerine Karşı Yapidukkanim
3,793.90 TL
3,452.45 TL
Kovboy Jakuzi 80x180 Ölçülerinde
Ücretsiz Kargo
%9
Kuvet 80x180 Masaj Spa Kas Erilemerine Karşı Bedava Kargo
2,693.90 TL
2,451.45 TL
Kovboy Küvet 80x180 Ölçülerinde
Ücretsiz Kargo
%9
150x150 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
4,618.90 TL
4,203.20 TL
Jakuzi 150x150 cm Boyutlarında
Ücretsiz Kargo
%9
100x200 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
4,068.90 TL
3,702.70 TL
Jakuzi 100x200 cm Boyutlarında
Ücretsiz Kargo
%9
135x150 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
5,278.90 TL
4,803.80 TL
Jakuzi 135x150 cm Boyutlarında
Ücretsiz Kargo
120x170 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
Ücretsiz Kargo
120x200 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
Ücretsiz Kargo
Jakuzi 130x180 Cm Boyutunda – Yapı Dükkanım
Ücretsiz Kargo
140x190 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
Ücretsiz Kargo
150x200 cm Boyutlarında Jakuzi Ücretsiz Kargo Fırsatı
Ücretsiz Kargo
Yuvarlak 150 cm çapında Jakuzi Kargo Ücretsiz
Ücretsiz Kargo
Jacuzzi Luxury Yuvarlak 165cm Çapında Kargo Bedava
Ücretsiz Kargo
%9
Jakuzi 180 Cm Çapında Gömme Eviniz Otelleri Aratmasın
5,498.90 TL
5,004.00 TL
Jakuzi Exclusive 180 CM Çap
Ücretsiz Kargo
%9
Baby Spa Bebek Jakuzisi 2020 En Kaliteli Ürünü
7,425.00 TL
6,756.75 TL
Baby Spa Bebek Jakuzi

Jakuzi Modelleri ve Fiyatları

Jakuzi modelleri ve fiyatları ile sizlere sağladığınız skala, tamamıyla ev dekorunuza hitap eden, tasarım isteğinize ve dileklerinize uygun şekildedir. Klasik banyo küvetini geride bırakan, masaj veya su ayarı gibi modellerine göre sayısız özellikler sunan jakuziler, kendi içlerinde ise LED’li, kovboy veya yuvarlak olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Sizlerin zevklerine, evinizin dekorasyonuna ve kişisel isteklerinize göre harmanlanan jakuzi modellerini, Yapı Dükkanım olarak size sunuyor ve kararsızlık yaşamamanızı sağlıyoruz. Üstelik; jakuzi fiyatları listemizdeki uygunluk ve modellere göre değişen fiyat aralıklarıyla da her cebe, rahatlıkla hitap ediyoruz.

Jakuzi Nedir?

Jakuzi nedir sorusu, halihazırda dekorasyon değişikliği yapmak isteyen herkes için merak edilen bir konudur. Çünkü haliyle, artıları nedir ve jakuzinin küvetten farkı nedir gibi bilgilerin, gün yüzüne çıkması gerekmekte. Jakuzi, şehir hayatının stresinden veya gündelik sıkıntılardan bir nebze olsun arınmak ve rahatlamak için kullandığı gibi, sağlık için de tercih edilen bir tür dekorasyon eşyasıdır. Halk arasında ise jakuzi küvet olarak bilinmektedir ancak Jakuzi, sıradan bir küvetin aksine birçok model ve özellik barındıran, hidroterapi aracıdır. Jet adı verilen su püskürtme noktalarından, basınçlı su ile masaj etkisi veren jakuzi, modellere göre ve jet bölgelerinin farklılarıyla, daha iyi veya daha ortalama performanslar sergileyebilir. Sizler de kendinize en uygun jakuzi çeşitleri için, dilerseniz Yapı Dükkanım modellerine bakabilir, dilerseniz de bizleri arayabilir ve istediğiniz modeli anlatarak, size en iyi tercihi sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Jakuzi Nasıl Kullanılır?

Jakuzi modelleri, masaj etkisi ile terapi etkisi yaratabilmek için, öncelikle sağlıklı bir şekilde çalışmalı ve kullanılmalıdır. Bu nedenle de jakuzi nasıl kullanılır sorusunun cevabı, ilk adım; jakuzi jetlerini kapsayacak kadar su doldurulmak olacaktır. Doldurduğunuz su, jetlerin kolayca çalışmasını sağlayacak ve istediğiniz masaj etkisine rahatlıkla kavuşmanızı sağlayacaktır. Tabii ki bu masaj etkisi için, jakuzi içindeki ayar bölmelerinden dilediğiniz ayarı yapabilir ve size en uygun terapiyi seçebilirsiniz. Tüm bu ayarları yaparken, sıcak ve soğuk su tercihini yaparak da jakuzinin keyfini, rahatlıkla çıkarabilirsiniz.

Jakuzi Modelleri ile Her Dekorasyona Hitap Ediyoruz

Jakuzi modelleri, genellikle evlerinizin dekorasyon algısına, banyonuzun boyutlarına veya kişisel zevklerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; jaluzi perde gibi spor bir görünümü, jakuzi kullanımları ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Ancak genel türlerden bahsedecek olursak; klasik, oval kare ve boyutlarına göre tek ya da iki kişilik seçenekleriniz bulunmaktadır. Bu tercihlerde, masaj isteğinizi, LED dekorasyonu ile güçlendirebilir veya hidroterapi yöntemlerine göre kaslarınıza en iyi gelecek modelleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de tek ve çift kişilik jakuzi modelleri seçeneklerinden faydalanarak, gözünüze en hitap eden modeli, keyfinizle harmanlayabilirsiniz.

Jakuzi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmelidir?

Jakuzi satın alırken hangi özelliklere dikkat edilmelidir sorusu, aslında ilk etapta kesinlikle kişinin, kendi isteğine bağlıdır. Jakuzi, verdiği rahatlatıcı etki ile artık neredeyse birçok evde tercih edilmekte ve masaj etkisi sayesinde, birçok sağlık sorununa da pozitif etki etmektedir. Bu nedenle de seçeceğiniz jakuzi; isteklerinizi karşılıyor mu, kaç tane jeti var, jetleri nerede veya batarya sayısı nedir gibi, sorular için, gözetilmesi gereken ilk adımları içerir. Bu isteklerle beraber, istediğiniz modeli yatak odası veya banyo gibi hangi mekanlara koyacağınızı kararlaştırabilir, ardından ölçü ve modelleri, rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Son olarak da jakuzi modellerinde kullanılan malzemelerin kalitesinden emin olmalı ve akrilik kalitesinden faydalanarak da, sizi uzun vadede rahatlatacak bir jakuzi olmasına özen gösterebilirsiniz. Tabii yine kararsız kalırsanız da Yapı Dükkanım’a ulaşarak, size en uygun jakuzi modeli seçeneklerimize, rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Jakuzi Fiyatları ile Geniş Model Skalası Yapı Dükkanım’da

Jakuzi fiyatları, her modele göre değişiklik gösterebileceği gibi, dilediğiniz jet tercihleri veya batarya gibi aksesuarlara göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak bu farklılıklar, Yapı Dükkanım’ın kalitesini, hiçbir zaman değiştirmemekte ve sizlere en kaliteli jakuzi modelleri sunmamıza olanak sağlamaktadır. Kısacası; değişen uygun fiyat aralıkları ve jakuzi hakkında merak ettiğiniz her şey için, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Kargo Takip Facebook Whatsapp footer