Note
Tick
loading gif

En Çok Tercih Edilen Jakuzi Modelleri Hangileri?

Evlerin en çok kullanılan ve en önemli bölümlerinden biri banyolardır. Günün yorgunluğunu atmak ve stresinden kurtulmak için kendimiz banyoya atar ve bir güzel duş alarak rahatlama sağlarız. Bu nedenle banyolarımızın temiz, düzenli ve şık olmasını isteriz. Buna göre de bazı adımlar atar ve değişik tasarımlarda bulunabiliriz. Banyo tasarımları için gerekli olan en önemli ve en işlevsel ürünlerden biri de jakuzilerdir. Jakuziler; farklı özellik, farklı boyut ve farklı tasarımlarla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Banyo tasarımı yanında kişisel bakım ve vücut rahatlığı hizmeti de sunan jakuziler, temizlenme, rahatlama ve masaj yaptırma gibi özellikleriyle kullanıcısına konforlu bir duş deneyimi sunar. Suyun ferahlatan etkisinin hidromasaj sistemiyle birleştiği bu eşsiz ürün, sizi stres ve yorgunluktan uzaklaştırarak banyonun yüksek konforunu hissetmenizi sağlayacak. Jakuziler ihtiyaca yönelik olarak üretilen ürünlerdir ve zengin bir seçenek skalası bulunur. Bu zengin skalaya Yapıdükkanım jakuzi arşivinden ulaşabilirsiniz. Peki, ülkemizde en çok tercih edilen jakuzi modelleri hangileridir ve niçin bu modeller tercih edilir. Şimdi bunların detaylarına bakalım.

Jakuziler; yapılarına, özelliklerine, renklerine ve şekillerine göre birçok modele sahiptir. Bunlar; şekillerine göre diktörtgen tipli jakuzi, kare tipi jakuzi, düz jakuzi ve oval jakuzi ve yuvarlak jakuzi, jakuzi küvet, dış mekan jakuzi, gibi modellerde olurken, özelliklerine göre; termostatlı jakuzi, Spa jakuzi, çift kişilik jakuzi, tek kişilik jakuzi, LED’li jakuzi, kovboj jakuzi gibi modellerde karşımıza çıkmaktadır.

Çift kişilik jakuzi modeli, geniş ve konforlu bir kullanım bölümlerine sahip ve rahat bir kullanım alanı tercih edenler için ideal bir üründür. Aktilik malzemeden üretilen model, leke tutmayan ve dayanıklı yüzeylere sahiptir. Dayanıklı olması nedeniyle uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Dikdörtgen jakuzi modeli, daha çok alanı büyük banyolarda tercih edilen bir modeldir. Özel su püskürtmeli jetleri ile masaj etkisi veren bu model aynı zamanda baş yastığa da sahiptir.

Yuvarlak jakuzi modeli, daha çok dar alanlı banyolarda tercih edilmektedir. Bu modelde oturma alanı, baş yastığı ve jakuzi kolu gibi aksesuarlar yer almaktadır ve yüksek ayaklara sahiptir.

Bunlar ve bunlar gibi diğer model tercihlerinde masaj yapma özelliğini LED ışıklandırma ile güçlendirebilirsiniz veya hidroterapi özelliklerine göre kaslarınıza iyi gelecek modelleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tek kişilik modellerden faydalanarak yalnız başına duş almanın ve dinlenmenin huzurunu yaşayabilirsiniz.


Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 05.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer