Note
Tick
loading gif

Yapı Dükkanım Jakuzi Fiyatları Ne Kadardır?

İnsanlar ilk zamanlarda temizlik ihtiyacını hamam olarak adlandırılan ortamlarda karşılarlardı. Bu ortamlar zamanla temel yaşam alanları olan evlere banyo ismi ile girmeye başladı. Evlerin banyoları hamamlara göre elbette daha küçük alanlar olduğu için hamamların tüm donanımlarını tam olarak karşılayamıyor. Günümüzde banyolarda temizlenme aracı olarak küvet, duş kabinleri ve benzeri gibi isimlerle bilinen duş sistemleri kullanılmaya başlandı. Banyolarda kullanılan bu sistemlerden biri de jakuzilerdir. Jakuziler, lüks banyo ürünleri olarak da bilinir. Önceleri çok fazla lüks sayıldığı için herkes kullanamıyordu. Ancak günümüzde teknolojinin ilerlemesi ve insanların yaşam kalitesinin yükselmesiyle birlikte daha da yaygın kullanılmaya başlanmıştır. Şeklen küvete benzemekle birlikte yapı ve özellikleri olarak oldukça farklı bir üründür ve küvetlere göre çok daha fazlasını sunmaktadır. İçerisinde bulunun sıcak suyu, motoru ve basınçlı su püskürten jetleri ile sıcak bir küvet banyosu ve bölgesel masaj yapması ile bütünleşen teknolojik bir üründür. Bu yönüyle tam bir hidroterapi aracı olarak da isimlendirilebilir.

İnsanların temizlenme ve rahatlama ihtiyacını karşılamanın yanında, banyo dekorasyonları için de son derece kullanışlı bir üründür. Göz alıcı şıklığı ve estetik görüntüsü ile kullanıcılarına romantizm havası yaşatan bir konfor alanı sunmaktadır. Gösterişli ve estetik bir banyo tasarımına sahip olmak için jakuzi modelleri arşivinden yararlanabilir ve hayalini kurduğunuz banyo görünümüne sahip olabilirsiniz. Yapıdükkanım üzerinden yapacağınız alımlar sizlere en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırılacaktır. Üstelik ücretsiz kargo ve kurulum ayrıcalığıyla. Peki,  jakuzi fiyatları ne kadardır gelin hep birlikte buna bakalım.

Yapı Dükkanım Jakuzi Fiyatları

Farklı özellik, farklı ebat ve farklı tasarımlarla geniş bir ürün yelpazesine sahip olan jakuzilerin fiyatları da önem arz etmektedir. Yapıdükkanım jakuzi fiyatları, ürünün modeline, kalitesine, motor sayısı ve motor gücüne, jet sayısına, malzemesine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Pek çok farklı modele, farklı ebatlara ve farklı özelliğe sahip olan jakuziler, oldukça geniş fiyat aralığı seçenekleriyle kullanıcılara sunulmaktadır. Böyle geniş fiyat aralıklı ürünler arasından kendi bütçenize uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden geniş fiyat aralığı da ürünün sahip olduğu ekstra özelliklere göre farklılık gösterebilir. Örneğin, müzik dinleme imkanı ve baş yastığı gibi ekstra özellikler taşıyan jakuzi modelleri daha pahalı olabilmektedir. Ürünün fiyatını görsel tasarımlar da farklılaştırabiliyor. Bunu da bir örnekle açıklayacak olursak, ahşap detaylarla zenginleştirilmiş jakuzi modelleri veya siyah, turkuaz ve benzeri gibi farklı renklerle sunulan jakuzi modelleri beyaz modellere göre daha pahalı olabilmektedir. Bununla beraber motor gücü yüksek olan ve jet sayısı fazla olan modeller de yine diğer modellere göre pahalı olabilmektedir. Fiyat aralıkları bu ve bunun gibi değişik özelliklere ve nedenlere bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Siz de birbirinden şık ve birbirinden şaşaalı jakuzi modellerine en uygun fiyat aralıklarında sahip olmak isterseniz yapıdükkanım.com’a ulaşabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.


Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 05.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer