Note
Tick
loading gif

Yapı Dükkanım Jakuzi Modelleri Nelerdir?

Banyo tasarımı yanında kişisel bakım ve vücut rahatlığı hizmeti de sunan Yapıdükkanım jakuzi modelleri; farklı özellik, farklı boyut ve farklı tasarımlarla geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Temizlenme, rahatlama ve masaj yaptırma amacıyla kullanılan bu ürünler, kullanıcısına konforlu bir duş deneyimi sunar. Jakuziler hem konutlar için hem de otel ve benzeri gibi ticari amaçlı kullanılan yapılar için üretilirler. Aradığınız özelliklere sahip ürünü bu modeller arasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Jakuzilerin yapılarına, özelliklerine, renklerine ve şekillerine göre birçok modeli vardır. Bunlar şekillerine göre; diktörtgen tipli jakuzi, kare tipi jakuzi, düz jakuzi ve oval jakuzi gibi modellerde olurken, özelliklerine göre; termostatlı jakuzi, çift kişilik jakuzi, LED’li jakuzi, kovboj jakuzi gibi modellerde karşımıza çıkmaktadır. ayrıca renklerine göre de beyaz jakuzi, siyah jakuzi veya gri jakuzi gibi modellerde görülebilir. Hangi renkte, hangi boyutta ve hangi özellikte olursa olsun aradığınız tüm jakuzi modellerini Yapıdükkanım arşivinde bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Termostatlı jakuzi modellerinde yer alan ısı ayarı sayesinde istediğiniz ısı ayarını otomatik ayarlayabilir ve sabitleyebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara ve kullanım alanlarına göre tasarlanan jakuzi modelleri ile banyolarınızda şık ve eşsiz bir görünüm oluşturabilirsiniz. Dar alanlarda daha rahat kullanmak için küçük boyutlu kare veya oval jakuziler tercih edilmelidir. Geniş alanlarda kullanmak için ideal olan model ise çift kişilik jakuzi modelleridir. Bu model eş veya çocuklarla birlikte kullanım için son derece idealdir.

Farklı materyal, kaliteli ve dayanıklı ham maddelerden üretilen jakuzilerle, uzun ömürlü ve güvenli bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Dilerseniz Yapı Dükkanım üzerinden tüm ürünleri inceleyebilir ve özelliklerini yakından keşfedebilirsiniz. 

Jakuzi modellerinde kullanıcıları rahatlatan pek çok özellik bulunmaktadır. Bunların başında ise spa deneyimi yaşamanıza olanak tanıyan ve vücudunuzda masaj etkisi yaratan su fışkırtma sistemleri gelir. Farklı motor gücü dereceleriyle istediğiniz şiddette hidroterapi deneyimleri yaşayabilir ve masajınızın etkisini artırabilirsiniz. Duşunuzu masaj rahatlığıyla alırken müzik dinlemek isterseniz bu modellerde müzik dinleme özelliği de bulunmaktadır. Masaj özelliği sayesinde vücut dinlenirken müzikle de zihin dinlendirilebilecek. Tüm bunları yaparken başınızı arkaya yaslayabileceğiniz baş yastığı özellikleri de bulunmaktadır. LED ışık özelliği ile de ortamınıza renk katabilirsiniz. Üzerinde yer alan kontrol paneli ile ayar yapma imkanı da sunan jakuzilerle suyun yönünü ve derecesini pratik biçimde ayarlayabilirsiniz. Banyolarda mini havuz görevi üstlenen jakuzi modelleri, çocuklarla birlikte her anın tadını çıkarmanıza olanak sağlar.

Kurulumu kolay jakuzi modelleri sayesinde kurulum sıkıntısından da kurtuluyorsunuz. Dilerseniz kendini kurabilir dilerseniz Yapıdükkanım anlaşmalı servis ekiplerinden yararlanabilirsiniz. Bu tercih tamamen size kalmış.


Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 05.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer