Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinKare Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 55 Ürün
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Kare Desenli Duşakabin Bl03 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Kumlu Desenli Gold Duşakabin BL05 Cam Ücretsiz Kargo
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Gold Kumlu Desenli Duşakabin Bl08 Cam Ücretsiz Kargo

Kare Duşakabinler Modelleri ve Fiyatları

Kare duşakabin modelleri, dar banyolarımızı daha da şekillendirmek ve alandan tasarruf etmek adına, günümüzde oldukça fazla tercih edilen bir duşakabin çeşididir. Simetrik görünüşleriyle bir banyoya asıl kimliğini veren, model skalasındaki cam tercihleri ve kapakların açılma yönüne göre pek çok farklı seçenek sunan bu kare duşakabinler, bir diğer adıyla da köşe duşakabin olarak bilinir. Üstelik;camlarının yapısı ve köşeli oluşuyla da oldukça rahat temizlenerek, hem alandan hem de zamandan tasarruf sağlatma özelliği sunuyor. L şeklinde gelerek, banyonuzun istediğiniz bölgesine uygun bir şekilde monte edilen köşe duşakabin çeşitleri ile siz de bir şıklık ve ahenk yakalamak istiyorsanız, Yapıdükkanım ’ın geniş skalasından, rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

Kare Duşakabin Ölçüleri İçin Sizlere Önerilerimiz Var!

Kare duşakabin ölçüleri, satın alacağınız modeller konusunda, ilk etapta düşündürücü olabiliyor. Ancak Yapıdükkanım olarak standart bir kare duşakabin modeli ölçüsünün, 90 cm x 90 cm olduğunu söylemeliyiz. Elbette bahsettiğimiz standart ölçünün yanı sıra, 80 cm x 80 cm ya da 70 cm x 70 cm ölçüleri de oldukça sık tercih edilmektedir. Bu ölçüler, banyonuzun modeline, boyutuna ve yaratmak istediğiniz algıya göre değişebilmektedir. Ancak bir duşakabin firmasında, en düşük ölçü 70 cm x 70 cm olarak başlar ve 130 cm x 130 cm olarak da sonlanabilir. Satın alacağınız duşakabin modelleri hakkında yanılgıya düşüyor ve ölçü hakkında net bir bilgi sahibi olamıyorsanız, Yapıdükkanım’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


Kare Duşakabin Montajı Artık Oldukça Kolay!

Kare duşakabin modelleri, yarattığı şıklık ve rahatlık etkisini, montajında da göstermektedir. Kendi kişisel zevkinize ve banyo boyutlarınıza göre seçeceğiniz kare duşakabin ölçüleri sonrası, monte işlemi hızlı bir şekilde başlar. Gerçekleştireceğiniz ilk adım, banyonuza yerleştireceğiniz duşakabin bölgesini seçmek ve o alanı temizlemek olacaktır. Ardından, duşakabin modelleri ile sizlere ulaşan duvar dikmelerini, duvarın iki yanına bağlamalısınız. Sonrasında ise, mekanizmanın yürüyeceği taban ve tavan profillerini de bağlayarak, camları takmalısınız. Böylelikle, kare duşakabin montajı son derece kolay bir şekilde sonlanacaktır. Montaj konusunda yetersiz kaldığınızı düşünüyorsanız da, yetkili bir servisten yararlanabilir veya Yapıdükkanım ile sahip olacağınız duşakabin sonrası, bizlerin yönlendirmesi ile bir ekibe ulaşabilirsiniz.


Kare Duşakabin Fiyatları

Kare duşakabin fiyatları listemiz, tamamıyla sizlerin isteklerinize göre harmanladığımız model arşivimize nazaran, oldukça uygun fiyatlıdır. Muadil ürünler arasında en kaliteli malzemelerimizle sizlere sunduğumuz kare duşakabin modelleri, isteğinize göre kare duşakabin teknesiz olarak da tercih edilebilir. Ya da açılıp kapanma, sürgülü, cam veya ölçü boyutlarına göre de değişiklik gösterebilir. Sizler de tercihlerinizi doğru bir firma ile yapmak, duşakabin kare ile ferah, şık ve farklı bir ahenk yakalamak istiyorsanız, Yapıdükkanım’ın eşsiz modellerine, en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer