Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 56 Ürün

Kare Duşakabin


Kare duşakabinler, bir diğer adıyla köşe duşakabinler günümüzde banyoların vazgeçilmez duşakabin modellerindendir. Simetrik görünüşleri ve şık tasarımları ile tüketicilerin en çok tercih ettiği duşakabin çeşitlerindendir. Kare duşakabinler banyonun herhangi bir köşesine L şeklinde gelir ve iki tarafı birbirine eşit ölçüdedir.

Kare Duşakabin Çeşitleri


Kare duşakabinlerin farklı çeşitleri olabilmektedir. Bu çeşitliliği yaratan en önemli özellik açılım farkıdır. Örneğin bazı duşakabinler bir sabit kanat ve bir kapıdan oluşur. Bazı duşakabinlerde kapı yerine her iki kanatta da sürgülü camlar bulunmaktadır. Kare duşakabin seçerken banyonuzun genişliğine göre kapının kolay açılabilir olmasına dikkat ediniz. Geniş olmayan banyolarda sürgü camlı duşakabin tercih edilmelidir.

Kare Duşakabin Ölçüleri


Kare duşakabinlerde en çok tercih edilen ölçü 90 cm x 90 cm'dir. Bu ölçünün yanında 80 cm x 80 cm ve 100 cm x 100 cm ölçüleri de oldukça sık tercih edilmektedir. Standart üretim yapan bir duşakabin firmasında en düşük ölçü 70 cm x 70 cm'den başlayıp 130 cm x 130 cm'ye kadar çıkabilmektedir.

Kare Duşakabin Montajı


Kare duşakabin montajı çok kolay ve pratiktir. Duşakabini monte edeceğiniz köşeyi seçtikten sonra, duvarın iki yanına duvar dikmelerini bağlayabilirsiniz. Mekanizmanın yürüyeceği taban ve tavan profillerini bağladıktan sonra camları takabilirsiniz.
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer