Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinKromaj Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 34 Ürün
Ücretsiz Kargo
%9
Asimetrik Kromaj Oval Duşakabin

Kromaj Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Parlak ve paslanmaz hammaddeden üretilen kromaj duşakabin modelleri, banyolarımızdaki nemli ortama, diğer duşakabin modellerine nazaran çok daha iyi dayanabilmekte. Üstelik;temperli cam özelliği ile oldukça güvenli ve alüminyum malzemelerden oluşan yapısı ile de temizlik yönünden, hiçbir ev sahibini zora sokmaz ve özellikle de çalışan kişiler için biçilmiş bir kaftandır. Tüm bu faydaları ile birlikte, kromaj renk duşakabin modelleri sayesinde de oldukça büyük bir skala sunmaktadır. Oval, kare, dikdörtgen ve iki duvar arası duşakabin çeşitleri de kromaj duşakabin modellerinde mevcuttur. Bu sayede, dilediğiniz tasarımı, dilediğiniz ölçüde ve modelde rahatlıkla sağlayarak, konforun ve şıklığın tadını, Yapıdükkanım ile çıkarabilirsiniz.


Kromaj Renk Duşakabin Modelleri ile Farklılığı Tadın

Kromaj renk duşakabin modelleri, iki duvar arası desenli modellerden, dikdörtgen, füme, kare ya da cam desenlerine göre, sizlere pek çok model ağı sunar. Bizler de bu modeller arasında sizlere aracı oluyor ve temperli cam gibi oldukça güvenilir malzemeler kullanarak, arşivimizi, beğeninize sunuyoruz. Üstelik, beğendiğiniz modellerdeki ölçü tercihlerinize göre duşakabin imalatı gerçekleştirerek de banyonuza en uygun tasarıma sahip olmanızı sağlıyoruz. Duşakabin montajı konusunda da endişeye düşmenizi istemeyerek, kromaj renk duşakabin modelleri tercihlerinizden sonra sizlere anlaşmalı olduğumuz montaj ekibimizi yönlendiriyor ve sizleri, büyük bir stresten arındırıyoruz. Kısacası;geniş duşakabin çeşitleri listemiz ile sizlere kaliteyi ve rahat alışveriş keyfini yaşatıyoruz.


Duşakabin Aksesuarları ile Şık Bir Görünüme Ulaşın

Duşakabin aksesuarları ile banyonuzda oluşturacağınız tasarıma yeni bir boyut getirmek, Yapıdükkanım ile mümkün. İlk etapta duşakabin teknesi ile kromaj duşakabin modelinizi kombin yaparak, kişiliğinize ait esintiler yaratabilirsiniz. Ardından, pvc tavan lambiri ile kromaj duşakabin modelinize uygun bir renk seçebilir ve tavan ya da duvar kaplaması gerçekleştirebilirsiniz. Renk kombinasyonları ise tamamıyla sizin zevkinize ait! Son dokunuşlar olarak da duşakabin aksesuarları kullanabilir;ayna tercihlerinizi, havluluk veya pamukluk seçeneklerinizi, duşakabin çeşitleri ile harmanlayabilirsiniz. Sonrasında ise, banyonuza her girdiğinizde ferah bir etkiyle buluşmak, oldukça kolay bir hale geliyor.


Kromaj Duşakabin Fiyatları

Kromaj duşakabin fiyatları, tüm malzemelerin kaliteli yapısıyla harmanlanarak, sizlere en uygun şekilde sunulmaktadır. Duşakabin modelleri arşivimizdeki profillerin alüminyum paslanmaz malzemeden üretilmesi, rulman tipinin kırılmaz çiftli teker oluşu ve daha birçok şey. Tüm kaliteli malzemeleri sizlere tek bir pakette sunan Yapıdükanım, en ucuz duşakabin arayışlarınıza istinaden, en kalitelisini sunuyor. Sizler de kromaj duşakabin modelleri ile rahatlığı tatmak ve aynı zamanda uygun fiyatlı bir alışveriş yapmak istiyorsanız, Yapıdükkanım’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.


WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer