Note
Tick
loading gif
AnasayfaDuş TeknesiOval Duş Tekneleri
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Oval Duş Teknesi Modelleri ile Dar Alanlarınız Şıklık Getirin

Suyu giderme konusunda oldukça iyi bir görev üstlenen oval duş teknesi modelleri, modern çizgileriyle evlerinizdeki şıklık etkisine son dokunuşu yapacak. Özellikle de dar alanlarda! Dar alanlarınız için tam bir kurtarıcıdır ve oval duşakabinleriniz ile muhteşem bir ikili olur. Boru tesisatlarınızı da oldukça iyi saklar ve ayarlanabilir yüksekliği ile tercihlerinize uygun şekle bürünür.  Kısacası; flat, monoblok ve oturmalı gibi tercihler ile en iyi kullanım deneyimine sahip olabileceksiniz. Dilerseniz duş teknesi 100x100 ölçülerinde, dilerseniz özel tasarımlar… Aradığınız her tercihi, birinci sınıf akrilik malzemelerle harmanlıyor ve duşakabinlerinizle muhteşem bir uyum içerisinde görev alacak oval duş tekneleri üretiyoruz! Sizler de oval teknesiz duşakabin tercihlerinizi geride bırakmak ve şıklığın gücüne kapılmak istiyorsanız, o halde Yapıdükkanım ürünlerine göz atmalısınız.

Oval Duş Tekneleri ile Minimal Kullanımlar Elde Edin

Çiziklere izin vermeyen, kaymaları önleyen ve bakteri gibi oluşumlarını engelleyen oval duş tekneleri, çağdaş görünümleri ve pratik artılarıyla kullanım alanlarınızı minimallikle taçlandıracak. Hafif yapısıyla kolayca takılıp, çıkarılabilmekte ve dilediğiniz yön tercihlerinde kullanılabilmektedir. Çarpıcı görsel efekti sayesinde, banyonuzdaki dekorasyonun son tamamlayıcı olacak. Monoblok ve flat modellerinin yanı sıra, oturmalı modelleriyle de kullanım tercihleriniz genişleyecek ve eşyalarınızı da oldukça kolay muhafaza edebileceksiniz. Sağladığı tüm bu artılarla teknesiz oval duşakabin tercihleriniz geride kalacak ve banyonuzda, yeni bir dönem başlayacak! Sizler de Yapıdükkanım kalitesi ile oval duş teknesi sahibi olmak ve modernlikle tanışmak istiyorsanız, o halde geniş model ağımızdan faydalanmalısınız.

90x90 Oval Duş Teknesi ve Diğer Tüm Ölçüler Yapıdükkanım ’da!

Standart ölçüleri sayesinde standart banyolara oldukça kolay oturan ve sorunsuz kullanım yaşatan 90x90 oval duş teknesi, banyolarınıza yeni bir nefes olacak. Üretimden sizlere sunduğumuz duş tekneleri ile dilerseniz standart, dilerseniz de tamamıyla banyo ölçülerinize ve kişisel tercihlerinize özgü modeller tasarlıyoruz. Yükseklik seviyesi, incelik, oturmalı tercihler sunuyor ve 80x80 oval duş teknesi ya da diğer ölçü seçenekleriniz için bir ışık oluyoruz. Tüm bu ölçü seçenekleriyle oval duşakabin teknesiz kullanımlarınızı tarihe karıştırın ve dilediğiniz ölçüleri firmamıza bildirerek, banyonuza güneş gibi doğacak modellerle tanışın!

Oval Duş Teknesi Fiyatları

Oval duş teknesi fiyatları; monoblok, flat, oturmalı veya ölçü tercihlerinize göre değişiklik gösterse de, Yapıdükkanım kalitesi, her daim baki kalmaktadır. Bizler aracılığıyla satın alacağınız duş teknesi oval modelleri sayesinde, artık profesyonellikle tanışacak ve uzun yıllar boyu, kalitemizin sizlere eşlik ettiğine şahit olacaksınız. Birinci sınıf akrilik malzeme, ayarlanabilir ayaklar, kaymaz taban ve çok daha fazla özellikle harmanladığımız ürünlerin tamamını, her zaman en iyi tasarımlarla üretiyoruz. Tüm bunlarla birlikte,  90x90 oval duş teknesi fiyatları gibi arayışlarınız ve diğer tüm modeller için, her zaman en iyi fiyat politikasını kullanıyoruz. Kısacası; neredeyse her evde kullanılan oval duş teknesi modelleri, Yapıdükkanım kalitesi ve fırsatlarıyla güzel!

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer