Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinOval Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 13 Ürün
Ücretsiz Kargo
%9
Asimetrik Kromaj Oval Duşakabin
Ücretsiz Kargo
%9
Asimetrik Siyah Oval Duşakabin
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Asimetrik Gold Oval Duşakabin
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Asimetrik Bronz Oval Duşakabin
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%3
Asimetrik Bakır Oval Duşakabin

Oval Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Oval duşakabin modelleri, dar banyoları değerlendirmek, daha ferah bir görünüme ulaşmak ve bir o kadar da geniş bir duş alanına sahip olabilmek için, oldukça fazla tercih edilmektedir. Duşakabin oval modeli arayışlarınızı sonlandıracak;parlak profillerden, füme, gold ya da siyah olarak tercih edebileceğiniz, geniş bir Yapıdükkanım  arşivimiz vardır. Evlerinizde oluşturacağınız minimal havalar için de tasarımı el veren oval duşakabinler sayesinde, dar alanı dert etmenize, bir evin banyosu dar diye tercihinizi olumsuzluktan yana kullanmanıza gerek kalmayacak. Montajı sayesinde de oldukça kullanım kolaylığı sağlayan modeller, tasarımı ile yüzünüzü güldürdüğü gibi, oval duşakabin fiyatları konusunda da sizleri teşvik edecek niteliktedir.

Oval Duşakabin Çeşitleri ile Dilediğiniz Tasarıma Sahip Olun

Oval duşakabin çeşitleri, tamamıyla sizlerin zevklerine ve kaliteden ödün vermeyecek nitelikte, geniş bir arşiv ile Yapıdükkanım tarafından sunulmaktadır. Üstelik, tüm duşakabin modelleri, güvenilir olarak da bilinen temperli camdan yapılmakta ve sizlerin rahatlığı, her daim ön planda tutulmaktadır. Dar alanlarınıza bir ışık gibi doğacak, oturmalı duş teknesi veya metal kapı kolu aksesuarları ile dilediğiniz ölçüde imalatı gerçekleşecek tüm modeller, Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor. Sizleri yormadan, duşakabin montajı için anlaşmalı olduğumuz ve güvendiğimiz kişileri sizlere ulaştırarak, bu sorunu da dert etmemenizi sağlıyoruz! Üstelik, oldukça kaliteli bir kargolama yapacağımız modellerimizde, yolda yaşanacak olası kazaları gideriyor ve sizleri hiçbir şekilde mağdur etmiyoruz!

Oval Duş Teknesi ve Duşakabin ile Tasarıma Yeni Bir Boyut!

Oval duş teknesi ile duşakabin tercihlerinizdeki oval görüntüyü, dar banyolarınızı daha da geniş göstermek için harmanlamaya ne dersiniz? Eğer cevabınız, ‘’Evet’’ ise, Yapıdükkanım ile bu isteğiniz oldukça kolay! Üstelik, oturmalı duş teknesi ya da oval duşakabin tekneli gibi oldukça farklı model ağımızdan, tamamıyla keyfinize, refahınıza veya kullanımınıza göre şekillenen modelleri, sizlere özel üretiyoruz! Üretimimizin ardından, oval duşakabin montajı gibi şeyleri de dert etmenizi istemeyerek, firmamızın anlaşmalı olduğu kişileri de dilerseniz sizlere yönlendirebiliyoruz. Kısacası;aradığınız her modeli, kalite ve müşteri memnuniyeti ile harmanlayarak, en iyi şekilde sizlere sunmaktan her zaman gurur duyuyoruz!

Oval Duşakabin Fiyatları

Oval duşakabin fiyatları ile tadacağınız uygunluk ve dar alanlarınızı canlandıracağınız, banyonuzu daha keyifli bir hale getireceğiniz tasarımlar, artık oldukça ulaşılabilir. Duşakabin çeşitleri arşivimizde bulabileceğiniz;füme, gold, siyah ve daha birçok modelle en iyi tasarım, Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor! Üstelik, oval duşakabin arayışlarınızda her zaman en uygun ama en kaliteli ürünleri sunarak, kargolama ve imalat aşamasında da sizleri asla yormuyoruz! En çok tercih edilen 90 cm x 90 cm ölçülerle imalatı gerçekleşen oval duşakabin modelleri, sizlerin dilediği ölçülere özel olarak üretiliyor ve tamamıyla içinize sinen bir tasarım oluşturuluyor.  Kısacası;Duşakabin modelleri için artık kendinizi yormanıza gerek yok… Çünkü Yapıdükkanım, en uygun ve en kaliteli ürünleri ile sizleri bekliyor!

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer