Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
Ücretsiz Kargo
%5
Gold Oval Duşakabin Özel Ölçü Kargo Bedava

Oval Duşakabin


Oval duşakabin müşteriler tarafından günümüzde en çok tercih edilen duşakabinlerin başında gelmektedir. İki tarafı birbirine eşit olan bu duşakabinler genelde geniş olmayan banyolarda görülür. Oval duşakabinler diğer duşakabin modellerine oranla daha az yer kaplar.

Oval Duşakabin Çeşitleri


Oval duşakabin çeşitleri cam ve mika olabilmektedir. Cam oval duşakabinlerde desenli ve desensiz kumlama yapılabilmektedir. Ayrıca oval duşakabinler müşterinin tercihine göre tekneli veya teknesiz kullanılabilir. Tüm oval duşakabin çeşitlerine sitemizden www.yapidukkanim.com 'dan ulaşabilirsiniz.

90 x 90 Oval Duşakabin


Oval duşakabinlerde en çok tercih edilen ölçü 90 cm x 90 duşakabin dir.. Buna ek olarak 80 cm x 80 cm veya 100 cm x 100 cm duşakabinler de banyonun genişliğine göre tercih edilebilir. Yapıdükkanım Duşakabin olarak sizlere hem standart hem de özel ölçülerde duşakabin sunmaktayız.

Oval Duşakabin Tekneli


Oval duşakabinlerde hem tekneli hem de teknesiz kullanım mümkündür. Günümüzde duş teknesi çok tercih edilmese de dileyen müşterilerimiz tekneli olarak da alabilirler. Oval duşakabinlerin altındaki tekne duşakabin ölçüsüne bire bir uymalıdır. Bu sayede zeminden sızacak suları engellemiş olursunuz. Tekneli oval duşakabinler uygun fiyatlarla sizlerle.
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer