Note
Tick
loading gif
AnasayfaSineklikPileli Sineklik
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Pileli Sineklik Modelleri

Kapı ve pencerelerinizde bir nevi güvenlik rolüyle görev alan pileli sineklik, konfor alanınızdaki verimi arttırmak için maksimum bir koruma gerçekleştirmektedir. Evinizin dilediğiniz bölgesinde daha ferah bir yaşam sürmek, özellikle de yaz aylarında kapı ve pencerelerimizi sıkça açtığımız günlerde daha korunaklı hissetmek için birebir olan bu modeller, Yapıdükkanım’ın özel üretimiyle sizlere sunuluyor! Tek yapmanız gereken; dilediğiniz ölçülerde sipariş vermek! Tamamıyla sizlere özel üretim sağlıyor ve birinci sınıf malzemeler kullanarak, ömür boyu kullanabileceğiniz kalitede ürünler gönderiyoruz. Montaj işleminde ise sizleri yormuyor ve web sitemizde, yol gösterici ve pratik montaj videoları barındırıyoruz. Bununla da yeterli kalmayarak, montaj ekibi taleplerinizde de alanında uzman ve deneyimli olan anlaşmalı ekiplerimizi, sizlere yönlendiriyoruz. Eğer sizler de haşeratlardan kurtulmak ve kaliteyi tatmak istiyorsanız, o halde Yapıdükkanım ’a ulaşmalısınız.

Pileli Sineklik İpi, Tülü Ya da Aradığınız Ne Varsa Yapıdükkanım’da!

Biribirinden farklı sineklik modelleri arasından dilediğinize ve evinize uygun ne varsa, Yapıdükkanım’da. Çelik kapı, balkon kapısı, pencereler, ahşap kapılar ve her iç mekânda rahatlıkla kullanabileceğiniz pileli sineklikler ile böcek, sinek ve benzeri haşeratlara son verebileceksiniz. Halk dilinde genellikle  akordiyon sineklik olarak bilinen pileli sineklik, hemen hemen her yerde kullanılan ve oldukça kullanışlı olan bir modeldir. Yaz aylarının bunaltıcı sıcağında camlarımızı, kapılarımızı açamamak, konfor alanımızı bozacak sinek ve böcek gibi haşeratlara maruz kalmak, artık tarihe karışıyor. Çünkü Yapıdükkanım’ın uzun ömürlü kullanım sunan pileli sineklik modelleri, her koşulda en iyi performansı sergileyecektir. Kısacası; sizler de haşeratlardan kurtulmak için pileli sineklik ipi veya tülü gibi tüm modüllerin kalitesini Yapıdükkanım’a emanet edin ve tek tıkla en iyi ürünü sipariş verin.

Pileli Sineklik Nasıl Temizlenir?

Oldukça kullanışlı modüller sergileyen pileli sineklik, haliyle de pileli sineklik nasıl temizlenir? Sorusunu da akıllara getiriyor. Ancak bu konuda kesinlikle endişe etmenize gerek yok çünkü pileli sineklik, kullanım alanlarında sağladığı pratikliği temizleme konusunda da devam ettiriyor. Pileli sineklileri, sadece yumuşak ve nemli bir bez yardımıyla temizlemek mümkündür. Ancak daha derin ve köklü bir temizleme işlemi yapmak istediğinizde, zorlayıcı olmayan sabun ve benzeri temizleme ürünlerini kullanabilirsiniz. Ya da vidalama yerlerinden sökerek, banyo musluğunun altında da pek tabii temizleyebilirsiniz. pileli sineklik modellerini temizlemek, işte bu kadar kolay!

Pileli Sineklik Fiyatları

Belirlediğiniz ölçülere veya nereye inşa etmek istediğinize göre değişkenlik gösteren pileli sineklik fiyatları, müşteri ilkemizin birincil sırada yer almasıyla her zaman en uygun aralıklarla planlandı. Bu nedenle de, fiyat olarak her zaman bir adım geride kalıyor ve konfor alanlarınızı mümkün mertebe arttırmak için, var gücümüzle en iyi ürünleri sunuyoruz. Eğer sizler de haşeratlardan kurtulmak, her mevsim rahatça kapı, pencerelerinizi açmak ve ferah havayla temasta kalmak istiyorsanız, o halde hemen Yapıdükkanım pileli sineklik modellerine ulaşın ve kalitenin adresiyle tanışın.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer