Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 10 Ürün

Sineklik

İnsanoğlunun rahat bir yaşam sürebilmesi için konfor çok önemlidir. Konforuna düşkün bir millet olmamızdan kaynaklı olarak pek çok farklı alternatifi hayatımıza uygulamaktayız. Bunların en başında da evimizde yaptığımız değişiklikler gelmektedir. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte evlerimizde pencere ve kapı açma alışkanlıklarımız artmaktadır. Rahat ve Ferah ortamlar oluşturmaya çalışmaktayız. Kapılarımızı açmamızın yanı sıra. Dışarıdan gelebilecek her türlü pislik ve haşereye karşı da pencere ve balkon kapılarımızı güvene almamız gerekmekte.

İşte özellikle yaz aylarında değeri ve önemi daha çok anlaşılan ve ihtiyaç haline gelen şey sineklik'tir. Sineklikler konforlu bir yaz dönemi geçirmemiz için bizlere keyifli bir deneyim sunar. Pencere ve balkon kapılarımızı rahatlıkla açmamıza imkan sağlamaktadır. Ayrıca Pencere sineklik ve Kapı sineklik farklı yapılara ve özelliklere sahiptir. Sineklik modelleri ile birlikte evimizi görsel olarak da dizayn edebilmemiz mümkün.

Özellikle dekorasyon merakımızdan kaynaklı, evin her tarafının aynı oranda dekore edilmesi oldukça önemli. Bu noktada ahşap görünümlü sineklik, ve pimapen camlar için ise plastik görünümlü sineklik kullanılmaktadır. Her ne koşulda olursa olsun. Sineklikler uygulanan her alanda yüzde yüz uyumlu ve sorunsuz olarak çalışır. Yazın daha keyifli geçmesine olanak sağlayan ev ihtiyaçlarımızın başında yer almaktadır.


Kapı Sineklik

Kapı sineklikleri ile birlikte evinizin her kapısına uygulama yapabilirsiniz. Dilerseniz menteşeli kapı sinekliği modelini tercih edebilirsiniz. Evinizde yaşayan küçük çocuklarınız için güvenli hale getirebilirsiniz. Kapı sineklik modelleri sayesinde evinize uygulanacak alana en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Hızlı şekilde kargolamayla sineklik alabilir, kapı sinekliğine sahip olabilirsiniz.

Bu noktada yapidukkanim.com olarak. Sizlere sağladığımız faydalarımızın yanı sıra. Uzman ekibimiz ile birlikte satış öncesi ve satış sonrası olmak üzere kapı sineklikleri hakkında teknik bilgiyi de aktarmaktayız.

Keyifli bir yaşam sürebilmek için gerekli olan şeylerin başında yer alan huzuru. Yaz dönemlerinde kapı sinekliklerimiz ile birlikte fazlası ile sağlayabilirsiniz


Pileli Kapı Sinekliği

Farklı modellere ev sahipliği yapan firmamız Yapıdükkanım Pileli kapı sinekliği alanında da oldukça başarılı ürün gamına sahiptir. Halk dilinde genel olarak akordiyon kapı sinekliği olarak bilinir. Kapı sineklikleri arasında hemen her yerde görebileceğiniz modeldir.

En çok bayanların kullanım alanlarının başında gelen mutfak kapıları balkon kapılarında da kullanılmaktadır. Bu iki kapı genel olarak evde en çok açılıp, kapanan ve kullanılan alanlardır. Buralarda akordiyon kapı sineklik modelleri yani pileli sineklik çok kullanışlı olacaktır.

Kapıların devamlı açık olmasından dolayı. Mutfak, balkon ya da diğer kapılardan içeriye girebilecek her türlü haşereyi sineklik ile engellersiniz. Dayanıklı tül yapısı ile pileli kapı sinekliği rahat bir kullanıma sahip olacaktır.


Menteşeli Kapı Sinekliği

Kapı sinekliğinin bir diğer modeli farklı özelliklere sahip olan menteşeli kapı sinekliğidir. Menteşeli kapı sinekliği genel olarak küçük çocuklarının olduğu ailelerin tercih ettiği bir ürün olmaktadır.

Menteşeli kapı sinekliğinin üzerinde bulunan menteşe yapısı sayesinde. Balkon veya dış kapılarınız açık olsa bile arkasından kapatabileceğiniz bir özellik ile size gelmektedir. Böylelikle kapıyı siz istemediğiniz veya menteşeye ulaşılmadığı sürece açabilmek mümkün değildir.

Ekonomik bir çözüm arıyorsanız ve standart kapı gibi açılan sineklik sizin için uygun ise. Menteşeli Kapı Sinekliği tam size göre.


Pencere Sinekliği

Balkon veya dış kapılarımız kadar pencerelerimiz de nefes almamız için bir çözüm. Özellikle annelerimizin sabahları evlerimizi havalandırdıkları kısımlar pencerelerdir. Pencereleri açarak evin havasını değiştirmek ve hava sirkülasyonu sağlamak, sağlıklı bir yaşam için elzemdir.

Fakat yaz dönemlerin de bu fayda genel olarak hüsranla sonuç olabilmektedir. Gündüz veya akşam saatlerinde pencerenin açık olduğu herhangi bir saate. İçeriye giren bir sinek sebebiyle bütün geceniz berbat olabilir. Uykusuz kalmanıza neden olabilir. Bu sebeple pencere sinekliği bu noktada sizlerin tam olarak imdadınıza yetişecektir. Dayanıklı yanmaz fiberglass tül sayesinde gece yada gündüz. Pencereniz açık tuttuğunuz da bile sivrisinekler ya da diğer haşerat evinize giremeyecektir. Huzurunuzu ve uykunuzu kaçırmayacaktır.

Pencere sinekliği her türlü pencereye ve zemine uygulanabilmektedir.

Farklı pencere sinekliği modelleri için yapidukkanim.com’u ziyaret edebilirsiniz. Pencere sinekliği kategorisini inceleyebilirsiniz.


Akordiyon Pencere Sinekliği

Akordiyon pencere sinekliği herkesin beğeneceği pencere korumalarının başında yer almaktadır. Genel olarak kadınların günlük rutin vazgeçemediği alışkanlıklarınını başında hiç şüphesiz ki ev temizliği gelmektedir. Sıksık evi havalandırmamız gerektiğinden dolayı. Bu işlemlerde bazen eve istemediğimiz böcek veya sivrisinekler girebilmektedir. Bu durumların önüne geçen temizlik alışkanlıklarını fazlasıyla kolaylaştıran ürünlerin başında akordiyon pencere sinekliği gelir. Akordiyon pencere sinekliği katlanabilir yapısı sayesinde her türlü pencereye uyum sağlar. Yüzde yüz verimli şekilde çalışmasının yanı sıra. Dayanıklı tülü sayesinde herhangi sökülme, kopma veya yırtılma olmadan uzun yıllar kullanım imkanı sağlamaktadır. Diğer sineklik modellerine göre daha kullanışlı ve lükstür.

Akordiyon pencere sinekliği size alışılmışın dışında bir deneyim sunacakMenteşeli Pencere Sinekliği

Akordiyon pencere sinekliğinin yanı sıra. Menteşeli pencere sinekliği en çok kullanılan sineklik modelleri arasında yer almaktadır.

Özellikle evinde küçük çocuk veya bebek bulunan ailelerin tercih etmesi gereken bir üründür. Menteşeli pencere sinekliği sayesinde evinizde uygun fiyata sineklik sahibi olun.

Dayanıklı malzemesi ve güvenilir menteşe sistemi sayesinde uzun yıllar kullanırsınız. Pileli sinekliğe göre daha ekonomik bir tercihtir. Ayrıca menteşeli pencere sinekliği tüm pencere modellerine yüzde yüz uyum sağlamakta ve uzun ömürlüdür.Cam Balkon Sinekliği

Katlanır cam balkonlarda sinekler için korumalık yoktur. Bu tür yapıların en büyük dertlerinden birisi sineklik konulmadan teslim edilmesidir.

Cam balkon sinekliği tam olarak bu eksikliği giderir. Balkonda oturmayı sevenlere rahat zaman geçirmelesine olanak sağlar

Cam balkon sinekliği tüm modellere uyum sağlayarak sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanılır. Malzeme yapısı gereğince dışarıdan veya içeriden gelebilecek toz ve rüzgara dayanıklıdır. Ayrıca delik yapısı sayesinde haşera ve örümcek ve böceklere karşı %100 koruma sağlar

Yaz dönemlerinde cam balkon sinekliğinizi rahatlıkla açabilirsiniz. Akşam vakitlerinde balkonunuzda vakit geçirebilirsiniz. Yaz dönemlerinin en büyük korkulu rüyalarından birisi olan sivrisinek derdi cam balkon sinekliği ile son bulacak
Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sineklik ölçüsü almak çok kolay bir işlemdir. Kapı Sinekliği ve Pencere sinekliklerinde ölçü alımı kasanın içindeki contalardan yapılır. Contaların arasında mesafeler ölçülür. Bu mesafe bize sinekliğin tül kısmının ölçüsünü verir. Sinekliğin kendi kasası da olduğu için bu mesafeler pay olarak eklenmelidir. Kapının ya da pencerenin dışına takılacağı için dışarıdan pervaz paylarına bakılır ne kadar pay varsa sağda solda ve üstte altta o paylar eklenir. Genellikle 4 sağ, 4 sol. 4 alt 4 üste ekleme yapılır. Yani en ölçüsüne 8 cm, boy ölçüsüne 8 cm eklenir. Bu bize sinekliğin dıştan dışa ölçüsünü verecektir.


Sineklik Montajı Yapımı

Siparişini vermiş olduğunuz sineklikler ölçünüze özel yapılacaktır. Bu ölçülere göre yapılan sineklik evinize geldiğinde köşe takozlarından el yardımıyla birleştirilir. Daha sonra pencerenin ya da kapının dışına çıkartılıp köşe takozlarındaki deliklerden tornavida yardımıyla vidalanır. İşte bu kadarKargo Takip Facebook Whatsapp footer