Note
Tick
loading gif
AnasayfaSineklik
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Sineklik Modelleri

Konfor alanlarını genişletmek ve iyileştirmek konusunda son derece etkili bir kullanım imkanı sunan sineklik modelleri tüm mevsimlerde sağladığı kurtarıcı göreviyle sivrisinek ve benzeri haşeratları iç mekanlardan uzak tutar. Özellikle yaz ayları için oldukça işlevsel olan ve kapı ve  pencereleri özgürce açabilmemize olanak tanıyan bu ürünler hayatı kolaylaştıran ayrıntıları kullanıcılara sunar. Dışarıdan gelen hava sirkülasyonunu engellemeyen ve bu sayede, hem serin ve ferah havanın içeri girmesini sağlayan hem de her türlü pislik ve haşerata karşı korunaklı bir ortam yaratan sineklik modelleri; işlevsel özelliklerinin yanı sıra estetik görünümleri ile de dikkat çeker.

Yapı dükkanımkalite ve pratikliği bir araya getirerek sizin için en uygun ürünleri piyasaya sürer. Akordiyon, pileli ve menteşeli sineklik gibi pek çok model sunarak, kişisel zevklerinize ve evinizdeki dekorasyona en uygun modeli seçmenize olanak tanır. Üstelik; muadil ürünler ve markalara göre en uygun fiyat garantisi ve çeşitli fırsatlarla!

Sineklik Tülü Profili ve Dilediğiniz Modeller Yapı Dükkanım’da!

Estetik olarak göze hitap eden, esnek ve sağlam yapısıyla herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olan ve sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edecek Yapı dükkanım sineklik ürünleri sayesinde, yaz aylarınız ve tüm mevsimleriniz konforlu geçecek.  Sineklik kapı veya pencere tercihlerinizde, her iç mekan için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşam sürdürmenizi sağlayacak. Paslanmaz alüminyum profiller, sağlam ve dayanıklı sineklik tülü ve güvenilir menteşe sistemi sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Kısacası; yüzde yüz verim alacağınız Yapıdükkanım sineklik modelleri, günlük rutinlerinizin bir kurtarıcısı ve hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek.

Sineklik Modelleri ile Her Mekâna Uygun Tasarımlara Ulaşın

Dekorasyona verdiğiniz önem, evinizin veya bulunduğunuz mekânların orantılı ve göze hitap eden bir şekilde dekore edilmesini tercih etmenize neden olur. Bu noktada özel olarak tasarlanan sineklik modelleri  diğerlerinin aksine dekoratif görüntünüzü bozmadan size işlevsel bir alan yaratır. Yapı dükkanım’ın lüks trendleri, kullanışlı tasarımlar ve göze hitap eden son derece şık seçenekler ile sineklikleri dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmenizi sağlar.Tüm dekorasyon anlayışlarına uyum sağlayacak farklı model ve çeşitleri ile Yapı Dükkanım size kusursuz bir sineklik deneyimi vadeder. Pencere ve kapılarda kullanılabilen plise ve pileli sineklik modelleri; dokulu görünümlerine ek olarak değişik renk alternatifleri ile tüm ortamlara uyum sağlayacak özellikler taşır. Cam balkon sineklikleri ve sürgülü kapı sineklikleri ise yalnızca içeriden değil dış cepheden de ofis ya da evlerinizin görünüşünü güzelleştirebilme imkanını size sunar. Şık görünümün yanı sıra yaz günlerinde uzun balkon sefalarının da habercisi olan bu ürünler sayesinde hayatınız kolaylaşırken estetik zevkinizi de ortaya koyabilirsiniz. Kısacası; Yapı dükkanım sineklik modelleri ile hem en kullanışlı ve sağlam hem de en iyi görünümü tüm alanlarınıza dahil edebilirsiniz.

Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sineklik ölçüsü nasıl alınır sorusu, model seçimi öncesi birçok kullanıcı tarafından merak edilir. Ancak sanılanın aksine ölçü almak zorlu değil, aksine oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Bu işlem için doğru bir yönlendirme ve bir metreden başka hiçbir gereksiniminiz bulunmaz. Kapı veya pencerelerinize inşa etmek istediğiniz sineklikler için gerçekleştireceğiniz ölçüm, ilk öncelikle kasanın içindeki contalardan başlar. Standart olarak bütün kapı ve pencere doğramalarında yer alan bu contalar sineklik profili ve gerekli olan tül ya da telin boyutlarını belirlemek için kullanılır. Ölçümü gerçekleştirmek için ilk olarak contaların arasındaki mesafe ölçülür ve bu mesafe, satın alacağınız tül ölçüsüne eşittir. Sinekliklerde tül ve sineklik profilinin birleştirileceği göz önüne alınarak bu noktada yapılan ölçüme sinekliğin kendi kasasının ölçülerinin eklenmesi gerekir. Yani kısacası contalar arası mesafeye sinekliğin kasasının ölçülerini de eklediğinizde totalde sineklik için gerekli olan boyutlara kolayca erişebilirsiniz. Kısacası ölçümü tamamlamak için tül uzunluğu ve kapı ve pencerelerinizin pervaz paylarına bakabilirsiniz. Bir püf noktası olarak ise kapı ve pencerelerin standart olarak 8 cm civarında payı bulunduğunu hesaba katarsanız ölçüm işi sizin için daha kolay hale gelir. Böylece aldığınız conta arası ölçüsüne 8 cm ekleyerek doğru rakamları elde edebilirsiniz. Örneğin; 65 gelen genişlik ölçüsüne, +8 cm eklemeli ve genişliği, 73 cm net genişlik kısmı olarak not almalısınız. Bu durum, yükseklik için de geçerlidir.

Sineklik Montajı Yapımı Yapı Dükkanım ile Son Derece Pratik!

Sineklik çeşitlerinin ölçümleri gibi montajları da son derece pratik ve rahattır. Kapı ve pencerelerinize inşa etmek istediğiniz sineklikler için seçtiğiniz modeller ve belirlediğiniz ölçüler sonrası, Yapı Dükkanım istek ve beklentilerinize göre size özel ürünü hazırlar. Size özel ürününüz Güvenli yollardan, hiç hasarsız size kargo yolu ile iletilir. İletimin ardından ise yapmanız gereken tek şey sizin için hazırlanan yönerge yazıları okumak ya da Yapı Dükkanım Web sitesinde bulunan videolardan yardım almaktır. Bunun yanı sıra dilerseniz Yapı Dükkanım’ın uzman ekiplerine de başvurma imkanınız bulunur.

Montaj işlemini yardım olmaksızın kendiniz yapmak da oldukça kolay bir işlemdir. Bunun için ilk önce size özel olarak hazırlanan ve gönderilen sineklik profili, tülü ve benzeri ögeleri, köşe takozlarından el yordamıyla dikkatlice birleştirmelisiniz. Daha sonra, pencere ya da kapının dışarısına çıkartıp, köşe takozlarındaki deliklerden tornavida yardımıyla vidalamalısınız. Bu işlemi gerçekleştirirken sinekliğin mekanizmasının doğru bir biçimde çalıştığından emin olmalısınız. Mıknatıslı sineklik ya da sürgülü sineklik modelleri için ise sistemlerine uygun bir montaj işleminin gerektiğini unutmamalısınız. Dilerseniz daha kolay vidalama işlemi için elektronik tornavida da kullanabilirsiniz.

Sineklik Fiyatları

Sineklik fiyatları sinekliğin boyutu, kapı, pencere ya da balkona uygulanması ve üretildiği malzemelerin türü ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Yapı Dükkanım’ın müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı kalite standartlarının yanı sıra fiyatlarda da kendini gösterir. Sağlığınız, güvenliğinizi ve konforunuzu sağlamak amacı ile en son kalite malzemeler kullanılarak uzman ellerde üretilen sineklik modelleri; sınıfındaki en uygun fiyatlı ürünlerin başını çeker. Bu şekilde kaliteyi uygun yollardan satın almanız ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir sinekliğe sahip olmanız mümkün hale gelir. Bütçenizle dost olan bu ürünler arasında siz de gereksinim ve istekleriniz doğrultusunda bir seçim yaparak bu keyifli alışveriş deneyiminin bir parçası haline gelebilirsiniz.

 

Yapı Dükkanım İle Kaliteli Alışveriş!

En son trendleri takip ederek işlevsel ve kaliteli ürünleri müşterilerine sunan Yapı Dükkanım sayesinde siz de her bakımdan fayda sağlayabileceğiniz keyifli bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Sağlam ve kullanışlı sineklik modelleri arasından zevkinize ve kesenize en uygun ürünleri seçerek yaz kış fark etmeksizin evinizi güvenli bir biçimde havalandırabilir, haşere ve diğer dış etkileri iç mekanlarınızdan uzakta tutabilirsiniz. Mıknatıslı, sürgülü, menteşeli ya da pliseli modeller arasından yapacağınız seçimler ile ortamlarınıza fark katabilir, kolay kullanım imkanları ile uzun yıllar boyunca sorunsuz ve kesintisiz rahatlığa sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Siz de en keyifli ve kaliteli yapı malzemeleri alışverişleri için Yapı Dükkanımı tercih edin ve size özel hazırlanan ürünleri keşfedin!

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer