Note
Tick
loading gif
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 8 Ürün

Sineklik Modelleri

Konfor alanlarımızı genişletmek ve iyileştirmek konusunda yegâne bir kullanım sunan sineklik modelleri tüm mevsimlerde sağladığı kurtarıcı göreviyle sivrisinek ve benzeri haşeratları önlemektedir. Özellikle de yaz ayları için oldukça iyi bir işlev sağlar ve kapılarımızı ya da pencerelerimizi özgürce açabilmemize olanak tanır. Dışarıdan gelen hava sirkülasyonunu da engellemez ve bu sayede, hem serin ve ferah bir hava elde eder hem de her türlü pislik ve haşerata karşı korunaklı bir ortamda bulunmuş olursunuz. Bizler de bu pratikliği Yapıdükkanım kalitesiyle harmanlıyor ve sizlere; akordiyon, pileli ve meteşeli sineklik gibi pek çok model sunarak, kişisel zevklerinize ve evinizdeki dekorasyona en uygun modeli seçmenize olanak tanıyoruz. Üstelik; muadil ürünler ve markalara göre en uygun fiyat garantisi ve çeşitli fırsatlarla!

Sineklik Tülü Profili ve Dilediğiniz Modeller Yapıdükkanım’da!

Estetik olarak göze hitap eden, esnek ve sağlam yapısıyla herhangi bir darbeye karşı dayanıklı olan ve sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edecek Yapıdükkanım sineklik ürünleri sayesinde, yaz aylarınız ve tüm mevsimleriniz konforlu geçecek.  Sineklik kapı veya pencere tercihlerinizde, her iç mekan için rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yaşam sürdürmenizi sağlayacak. Paslanmaz alüminyum profiller, sağlam ve dayanıklı sineklik tülü ve güvenilir menteşe sistemi sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Kısacası; yüzde yüz verim alacağınız Yapıdükkanım sineklik modelleri, günlük rutinlerinizin bir kurtarıcısı ve hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek.

Sineklik Modelleri ile Her Mekâna Uygun Tasarımlara Ulaşın

Dekorasyona verdiğimizin önemden ötürü, evimizin veya bulunduğumuz mekânların orantılı ve göze hitap eden bir şekilde dekore edilmesini tercih ederiz. Sineklik teli veya profil kullanımları da bazı kullanıcıların gözüne hitap etmez ancak Yapıdükkanım’ın lüks trendleri ile bu sorun, tamamıyla ortadan kalkıyor! Her dekorasyon algısına göre değişen modellerimiz sayesinde, en keyifli deneyim sizin olacak. Görsel dizayn konusunda müthiş bir katkı elde edecek ve ihtiyaçlarımız giderilecek. Üstelik; cam balkon sineklik gibi seçeneklerimiz ile balkonda rahatça oturabilecek ve yazın keyfini, en iyi görünümle çıkarabileceksiniz. Kısacası; Yapıdükkanım sineklik modelleri ile hem en iyi işlevsellik hem de en iyi görünüm, sizin olacak

Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Sineklik ölçüsü nasıl alınır sorusu, model seçimi öncesi birçok kullanıcı tarafından merak edilmektedir. Ancak sanılanın aksine zorlu değil, aksine oldukça kolay ve pratik bir işlemdir. Kapı veya pencerelerinize inşa etmek istediğiniz sineklikler için gerçekleştireceğiniz ölçüm, ilk öncelikle kasanın içindeki contalardan başlar. Contaların arasındaki mesafe ölçülür ve bu mesafe, satın alacağınız tül ölçüsüne eşittir. Burada bir dipnot düşmek istiyoruz. Sinekliğin kendi kasası olduğu için, kasa mesafeleri de pay olarak eklenmelidir. Bu durumda kapı ve pencerelerinizin pervaz paylarına bakılır. Ancak bu konuda genel değer, genellikle 8 cm olarak ele alınmaktadır. Örneğin; 65 gelen genişlik ölçüsüne, +8 cm eklemeli ve genişliği, 73 cm net genişlik kısmı olarak not almalısınız. Bu durum, yükseklik için de geçerlidir.

Sineklik Montajı Yapımı Yapıdükkanım ile Son Derece Pratik!

Kapı ve pencerelerinize inşa etmek istediğiniz sineklikler için seçtiğiniz modeller ve belirlediğiniz ölçüler sonrası, Yapıdükkanım olarak tamamıyla size özel bir ürün hazırlıyoruz. Bu doğrultuda, sizlere sorunsuz bir şekilde kargoluyoruz ve nasıl montaj gerçekleştireceğinize dair, web sitemizde yol gösterici videolar barındırıyoruz. Şimdi ise, pratik bir şekilde anlatalım! Evlerinize gelen sineklik profili, tülü ve benzeri ögeleri, ilk öncelikle köşe takozlarından el yardımıyla birleştirmelisiniz. Ardından, pencere ya da kapının dışarısına çıkartıp, köşe takozlarındaki deliklerden tornavida yardımıyla vidalamalısınız. İşte bu kadar! Ancak montaj konusunda yardım almanız gerektiğini düşünüyorsanız da, Yapıdükkanım’a dilediğiniz zaman ulaşabilir ve anlaşmalı olduğumuz montaj ekiplerini yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.

Sineklik Fiyatları

Hangi bölgeye inşa etmek istediğiniz, model seçimleriniz ve ölçü boyutlarınıza göre değişkenlik gösteren sineklik fiyatları, her zaman müşteri memnuniyeti ilkemizin esas olmasıyla hazırlanır. Sizlerin sağlığını, güvenliğini ve konforunu düşünmek amacıyla en kaliteli malzemelerle en özel üretimi gerçekleştiriyor ve muadilleri arasında da en uygun fiyat politikasını barındırıyoruz. Bu nedenle de özellikle yaz ve diğer tüm mevsimlerde, özgürce camlarınızı açabilecek ve sinek gibi sizleri rahatsız eden hiçbir unsurla karşılaşmayacaksınız. O halde, yaz dönemlerinin korkulu rüyası olan haşeratları geride bırakın ve Yapıdükkanım sineklik modelleri arasından, sizlere uygun en iyisini seçin!

 

Kargo Takip Facebook Whatsapp footer