Note
Tick
loading gif

Siyah Duşakabin Yorumları Nasıl, Kullananlar Memnun Mu?

Şık tasarımlarıyla banyolarınızdaki dekorasyon algısına yeniden can veren siyah duşakabinler,  banyolarda en çok tercih edilen modellerden biridir. Çünkü göz alıcı tasarımı, banyonuzun gerçek bir kimliğe, bununla beraber de çağdaş bir görünüme kavuşmasını sağlar. Mahremiyet konusunda da eşsiz fırsatlar tanır! Dışarıya görüntü vermez ve gelen güneş ışınlarını, mükemmel bir şekilde izole eder. Dikdörtgen, iki duvar arası ve kare gibi seçenekleriyle de banyonuzun ölçülerine uyum sağlar. Kısacası; sağladığı tüm artılarla oldukça fazla tercih edilir ve kullananlar da son derece memnundur.

Siyah Duşakabin Temizliği Nasıl Yapılır?

Şeffaf veya siyah olsun, duşakabin camlarında biriken su, şampuan ve su gibi lekeler, her ev sahibi için bir sorun yaratır ama çözümü ise oldukça basittir! Nasıl temizleyeceğinizi söylemeye geçmeden önce, Yapıdükkanım olarak bir önerimiz var. Her duş sonrası duşakabin camlarına ılık su tutmalı ve ardından da mikrofiber bez yardımıyla kurulamasınız. Bu işlem, duşakabinlerinizde birikecek lekelerin önüne geçecektir. Ancak her daim bunu yapmaya vaktiniz yoksa da, gelelim diğer önerilere. 

Sirke ve Karbonatın Gücünden Faydalanın

Bir kap içerisinde krem kıvamına getireceğiniz sirke ve karbonatı, siyah duşakabin camınıza sürün. Ardından, 20 dakika bekleyin ve ılık su ile durulayarak, mikrofiber bez yardımıyla kurulayın. Kireç lekelerinin bir anda yok olduğuna şahit olacaksınız!

Banyolara Özel Deterjanlardan Yararlanın

Tamamıyla banyo ve duşakabin temizliği için özel üretilen temizleme ürünleri sayesinde, çok rahat temizlik yapabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken önemli bir adım vardır. O da, çok iyi durulama gerçekleştirmeli ve deterjanların kalıntısına izin vermemelisiniz. Ardından da bir mikrofiber bez yardımıyla kurulama yaparak, duşakabinlerinizi parlatabilirsiniz.

Araba Camlarına Sıkılan Su Kaydırıcı Spreylerden Kullanın

Su lekesini engellemek adına en pratik yöntemlerden biri de, araçlara sıkılan su kaydırıcı spreyleri duşakabinlerinize sıkmaktır. Bu yöntem sayesinde, hem duşakabin modellerindeki lekelerden arınacak hem de temizleme işlemi için çok fazla vakit harcamadan, maksimum sonuç alabileceksiniz.

Siyah Duşakabinli Banyolar Yapıdükkanım’dan Sorulur

Kare, dikdörtgen ya da iki duvar arası tercihlerinize göre tercih edeceğiniz siyah duşakabin modelleri, banyonuza bir ışık saçacak. Yarattığı klas havayla sizleri etkisi altına alacak ve banyonuza her girdiğinizde, yeniden hayran kalacaksınız. Üstelik Yapıdükkanım kalitesi ile! En uygun fiyatlarla en iyi kaliteyi barındırıyor ve dar ya da geniş tüm banyolarınız için birbirinden şık siyah duşakabin modelleri barındırıyoruz. Eğer sizler de banyolarınızın daha farklı bir kimliğe bürünmesini istiyorsanız, o halde siyah duşakabin kullananlar arasında yerinizi alın ve hemen bir sipariş oluşturun.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 04.11.2020
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer