Note
Tick
loading gif

Sineklik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Sıcak yaz günlerinde evi havalandırırken dışarıdan gelebilecek olan sinek, böcek gibi zararlıları ve diğer etkenleri engelleyen sineklik modelleri tüm iç mekanlarda yaratıcı ve pratik çözümler ortaya koyar. Özellikle kapı ve pencerelerin sık sık kullanıldığı alanlarda işlevsel ve kolay kullanılabilen ürünler tercih etmek doğru bir deneyim için önemlidir. Farklı gereksinimlere göre özelleştirilen sineklik çeşitleri yine alanın özelliklerine göre farklı malzeme ve teknikler uygulanarak üretilir. Sineklik fiyatları da kullanılan malzeme ve ürünün boyutuna göre değişiklik göstermektedir. En beğenilen sineklik çeşitlerinden olan akordiyon sineklik, sürgülü sineklik ya da mıknatıslı sineklik gibi türlerin her biri için özel fiyatlar bulunmaktadır.

Yapı Dükkanım; kalite odaklı üretim anlayışının yanı sıra kullanıcılara en iyi fiyatları da sunmayı hedefler. Siz de Yapı Dükkanım’ı tercih ederek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı alışveriş yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

Sineklik Çeşitlerine Göre Fiyatlar

Sineklikler kapı ve pencereler ile balkonlara inşa edilen ürünler olarak farklı alanlarda farklı özelliklere sahip olmalıdır. Bu nedenle kullanılan sineklik profili, sineklik tül ve telleri çeşitlendirilir. Bu çeşitlere göre ise fiyat aralıklarında değişiklikler olabilir. Pimapen sineklik modelleri ve katlanabilir sineklik modelleri sınıflarının en kullanışlı ürünleri arasında yer almak ile birlikte uygun fiyatları ile de dikkat çeker. Bunun yanı sıra boyut olarak kapı ve pencere sinekliklerinden büyük olan balkon sinekliği çeşitleri de kalite fiyat noktasında kullanıcılara en etkili seçenekleri sunar. Ekstra koruyuculuk sağlamlık ortaya çıkaran plise sineklik ve pileli kapı sinekliği modelleri ile uzun yıllar kullanılabilme özellikleri ve bütçe dostu fiyatları ile tercih nedeni haline gelir.

Malzeme ve Fiyatlarına Göre Sineklikler

Sinekliklerin mekanizma ve kullanım biçimlerine ek olarak üretildikleri malzemelerin türü ve kalitesi de fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Metal ve plastik gibi sağlam malzemelerin yanı sıra ahşap da sineklik modelleri üretilirken kullanılan materyaller arasındadır. Kullanılan bu malzemelerin özellikleri ve kaliteleri sineklik fiyatları dahilinde değerlendirmeye alınan unsurlardandır. Kasa ve çerçeveyi oluşturan bu malzemeler ya da menteşeli sineklik çeşitlerinin mekanizmaları hem işlevsellik hem de kullanım kolaylığı bakımından önem taşır. Yapı Dükkanım ise tüm ürünlerini en kaliteli malzemeleri kullanarak müşterilerine sunar. Bu sayede kalite ve uygun fiyatlı alışveriş imkanını değerlendirebilirsiniz.

Boyutlarına Göre Sineklikler

Sineklik fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise kuşkusuz ki boyutlarıdır. Kolayca ölçümü yapılabilen sineklik boyutları; katlanabilir, sürgülü ya da menteşeli ürünler için değişiklik gösterebilir. Büyük cam balkon sineklikleri ile kapı ve pencerelere monte edilen sineklik modelleri arasında fiyat farkı bulunur. Ayrıca boyutları belirlenen sinekliklerin kasa ve tülleri de fiyata dahil edilmektedir.  Bu noktada boyut, malzeme ve fiyat odaklı olarak uygun seçimler yapmak hem satın alma hem de kullanım sırasında kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlar.


Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 30.01.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer