Note
Tick
loading gif
Anasayfa DuşakabinSiyah Duşakabinler
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 56 Ürün
Ücretsiz Kargo
%9
Asimetrik Siyah Oval Duşakabin
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%9
Herhangi bir duvara gerek yoktur
Ücretsiz Kargo
%10
Cam Sabit Panel Duşakabin 5-6 MM Temperli Cam

Siyah Duşakabin Modelleri ve Fiyatları

Güçlü bir şehir stili yakalamak isteyen kişilerin son zamanlarda tercih ettiği siyah duşakabin modelleri, neredeyse tek başına hakimiyet kurabilecek bir tasarım algısına sahiptir. Üstelik,  profil tiplerindeki üretimimizde de alüminyum paslanmaz ürünler kullanmamız ve rulman tipini de kırılmaz çiftli tekerler olarak seçmemiz de bu hakimiyeti destekliyor. Bu nedenle de sahip olacağınız siyah duşakabin çeşitleri, evinizdeki ahenge uyarken, kalite bakımından da oldukça doyurucu olacaktır. Tamamıyla yerli üretim olarak evlerinizde ömürlük misafir edeceğimiz siyah duşakabin tercihleriniz için Yapıdükkanım’ı seçmek ve daha birçok model arşivimize ulaşmak için, acele edin. Çünkü rahat nefes alıp, kendimizi yenilediğimiz banyolarımız, iyi bir tasarım için harekete geçmenizi bekliyor.

Siyah Duşakabin Çeşitleri ile Banyonuza Bir Ruh Verin

Yapıdükkanım olarak sizlere özel ürettiğimiz Luxuryline serisi ile siyah modelleri tamamıyla ön plana çıkardık ve serimizdeki farklılıklar ile evinizin asil kimliğini ön plana çıkarmanız için olanaklar sağladık. Siyah çerçeveli duşakabin ile cam tercihlerinizi dilerseniz desenli dilerseniz düz yapacağınız çeşitlerden, siyah cam duşakabin seçerek de tamamıyla ciddi bir kimliğe bürünebilirsiniz. Ancak hangi duşakabin çeşitleri tercihini yaparsanız yapın, özellikle dikkat edilmesi gereken cam kalınlığına dikkat ettiğimizi ve 5MM olarak ürettiğimizi bilmenizi isteriz.

Siyah Çıtalı Duşakabin Modelleri ile Gücü Yakalayın

Siyah duşakabin modelleri arasında en çok tercih edilen seçeneklerden biri de siyah çizgili duşakabin olarak bilinen, çıtalı modellerdir. Bu modeller, muadil firmalarda bazen çizginin bant şeklinde kullanıcıya sunulması gibi korkunç hileler ile satışa sunulmaktadır. Ancak bizler Yapıdükkanım olarak bu duruma asla müsaade etmiyor;siyah çıtalı duşakabin tercihlerinizde, çıta boyalarını UV boya ile boyayarak, 1000 derecede temperlenen cam ile kürleşmesini sağlıyoruz. Bu sayede ise, bizler aracılığı ile hangi modeli alırsanız alın, kullandığımız duşakabin imalatı yöntemleri ile ömür boyu kullanım sağlıyoruz.

Siyah Duşakabin Fiyatları

Siyah duşakabin fiyatları, profildeki renk farklılıklarından ötürü kromaj duşakabinlere göre bir nebze yüksek fiyatlıdır. Ancak performans bakımından sağladığı deneyim ve duşakabin modelleri arasındaki marjinal farkı, kesinlikle buna değecek niteliktedir. Banyonuza özgü ölçülere ve özgün modellerle üretim yaptığımız siyah duşakabin modelleri ile elegant havayı yakalamak, artık oldukça kolay. Sizlere 4 iş gününde hazırladığımız modelleri, tamamıyla üstün koruma ile kargoluyoruz ve yaşayacağınız her türlü sorunda da yanınızda oluyoruz. Kısacası;Luxuryline serisindeki siyah çerçeveli duşakabin veya siyah cam duşakabin gibi tüm modellerimize ulaşmak için, Yapıdükkanım fırsatlarımızdan yararlanmayı unutmayın. Çünkü Yapıdükkanım en yeni ve sürekli indirimleriyle sizlere harika bir deneyim yaşatacak.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer