Note
Tick
loading gif
AnasayfaDuş TeknesiDikdörtgen Duş Tekneleri
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Dikdörtgen Duş Tekneleri Sayesinde Uzun Ömürlü Kullanımlar

Yapıdükkanım’ın birinci sınıf hammaddeleri sayesinde kalitede çığır açan dikdörtgen duş tekneleri, banyolarınızdaki tasarım algısı ile göz doyuracak. Yüksek standartların ışığında duş alırken ki farkı hemen anlayacak ve bir ömür boyu Yapıdükkanım güvencesiyle harmanlanacaksınız. İki duvar arası duşakabinlerinizde, geniş, dar veya dilediğiniz alanlarda dilediğiniz ölçülerle tercih edebileceksiniz. Flat, monoblok ve oturmalı seçenekleriyle ihtiyacınıza ve kişisel tercihlerinize uygun, en iyi modele sahip olabileceksiniz. Çocuklu bir aileye sahipseniz veya bel sıkıntısı çeken bir bireyseniz, dikdörtgen oturmalı duş teknesi modelleri, tam da size göre! Sizler de bu denli belirgin bir kaliteyle banyolarınıza en iyisini armağan etmek istiyorsanız, Yapıdükkanım’ın geniş model arşivine bakarak, indirimli fırsatlardan yararlanabilirsiniz!

Dikdörtgen Duş Teknesi Ölçüleri ile Dilediğiniz Modele Erişin

Dikdörtgen duş teknesi tercihlerinde bulunurken, en önemli faktörlerden biri de doğru ölçü tercihlerinde bulunabilmektedir. Çünkü hatalı bir ölçü, banyonuzu ya daha dar, ya da daha şekilsiz gösterebilir. Ancak Yapıdükkanım ile endişe etmenize gerek yok. Çünkü biz, aranılan standart ölçülerden biri olan 70x100 duş teknesi ölçülerinden, sizin belirlediğiniz ölçülere kadar, tamamıyla özel üretimler gerçekleştiriyor ve dilediğiniz modele erişmenizi sağlıyoruz. Dilediğiniz dikdörtgen duş teknesi ölçüleri sayesinde; flat, monoblok gibi yükseklik, genişlik tercihlerini seçebileceğiniz geniş model arşivi sunuyor ve konforlu bir duş teknesi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Kısacası; dilediğiniz pratiklik, konfor alanı ve hayal ettiğiniz banyolar, ancak Yapıdükkanım  kalitesiyle mümkün.

Yapıdükkanım Kalitesiyle Banyolarınızda Yeni Bir Dönem Başlayacak

Dikdörtgen tekneli duşakabin ile banyolarınızda başarıyla yarattığımız tasarım algısını, her zaman tutkuyla devam ettiriyor ve konfor konusunda maksimum verim almanızı sağlıyoruz Tasarım, esneklik ve kaymaz yapısıyla duşta oluşabilecek herhangi bir sorunu da minimuma indiriyoruz. Pratik, ergonomik ve ekonomik yapılarıyla banyolarınıza, şıklık hâkim olacak. Suyun dışarıya çıkması engellenecek ve tahliye konusunda müthiş bir deneyim yaşayacaksınız. Genellikle parke sahibi olan kişilerin tercih ettiği duş teknelerini, duş teknesi dikdörtgen modellerinin gücüyle birleştiriyor ve flat, monoblok gibi yükseklik tercihleri sunuyoruz. Ya da kişisel tercihlerinize göre oturmalı duş teknesi... Dilediğiniz model, yükseklik ve ölçü için Yapıdükkanım’a ulaşabilir ve kalitenin uzun ömürlü haliyle tanışabilirsiniz.

Dikdörtgen Duş Tekneleri Fiyatları

Dikdörtgen duş tekneleri fiyatları, ölçü veya model tercihlerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Yapıdükkanım kalitesi, değiştirmediğimiz tek noktadır. Çünkü bizler, konfor alanınızı, her daim pratik kullanımlarla harmanlıyor ve duş keyfinizi bozacak hiçbir soruna izin vermiyoruz. Kaymaz tabanlar, oturmalı modeller ve geniş alanlarla en sağlam yapıyı sunuyor ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyoruz. Dikdörtgen duş tekneleri için tüm bu artıları tek bir pakette sunan, Yapıdükkanım ile tanışın. Çünkü Yapıdükkanım, kalitesiyle uzun yıllar boyu sizlere eşlik edecek ‘’en iyi’’ yol arkadaşı!

 

 


WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer