Note
Tick
loading gif
AnasayfaSineklikKapı Sineklik
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Kapı Sineklik ile Keyifli Vakitler Sizin Olsun

Konfor alanlarımıza dahil olup, rahatsızlık veren haşeratlar, kapı sineklik modelleri ile son buluyor.  Üstelik; akordiyon, sürgülü, stor perdeli ve dilediğiniz ölçü seçeneklerini sunan Yapıdükkanım sayesinde! Evlerimizde rahat bir şekilde yaşayabilmek, öncelikle yaz aylarını, genellikle kış aylarını daha keyifli geçirebilmek için etkin bir görev edinen kapı sineklik, çok daha fazlasını başarılı bir şekilde yönetmektedir. Sivrisinekler gibi ışığa gelen, bahçeli evlerde bolca bulunan böceklerden bakteri kapmamamız adına, bir kurtarıcı görevi görür. Özgürlüğümüzü kısıtlamaz, temiz hava sirkülasyonu ve serinlik konusunda son derece kullanışlı olmakla beraber, kapı sineklik teli kalitesiyle içeriye girecek olan haşeratları engeller. Kolay kullanımı ve montajı sayesinde de oldukça uzun ömürlü kullanımlar içerir. Bizler de tüm bu artıları sizlere sunarken, Yapıdükkanım kalitesini en iyi fırsatlarla harmanlıyor ve sineklik ile alacağınız verimin, ‘’en iyi’’ olmasını sağlıyoruz.

Kapı Sineklik Mıknatıslı Çeşitleri ve Çok Daha Fazlası Yapıdükkanım’da

Dilediğiniz kapı türüne, özel ölçülerinize, renk ve modellere göre Yapıdükkanım tarafından özel olarak üretilen kapı sineklik çeşitleri, sağladığı artılarla neredeyse her iç mekânda tercih edilmektedir. Kapılarınızı kapatmaya ve sıcak havaya maruz kalmadan, dışarıdan gelebilecek her türlü sinek, böcek ve pislik, yok olacak. Üstelik; bu artıları edinebilmek için, kapı sineklik mıknatıslı, menteşeli ve birçok seçeneğiniz de mevcuttur. Sağlam yapılarıyla yıpranmaya dayanıklı ve darbelerden etkilenmez, sigara yanığı gibi etmenlerden de zarar görmez. Montaj işlemleri de son derece kolaydır. Kapılarınıza özel gönderilen kapı sinekliklerinin, köşe takozları mevcuttur. Bu köşe takozları, itinayla birleştirilmeli ve ardından, vida kanallarından kapıya vidalanmalıdır. Bu işlem sonrası, kapı sinekliği için rahat bir kullanım elde edecek ve evinizin kapılarını güvenle açabileceksiniz. Kısacası; tüm mevsimler, Yapıdükkanım kalitesiyle daha da konforlu geçecek!

Kapı Sineklik Modelleri ile Mevsimlerin En İyi Halini Yaşayın

Tür olarak akordiyon ve menteşeli şeklinde ikiye ayrılan kapı sineklik modelleri, sürgülü veya mıknatıslı modüllerle harmanlanarak, en iyisine sahip olmanız sağlanır. Fiberglass kapı sineklik tülü sayesinde, dilediğiniz her modelde aynı sağlamlığı elde edebileceksiniz. Sigara yanığından zarar görmeyecek, darbe veya herhangi bir hasarda da tül yapınızın sağlamlığını koruduğuna şahit olacaksınız. Paslanmaz alüminyum malzeme sayesinde, sineklik profillerinizde de herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimaliniz yok. Güvenilir, kargo konusunda kusursuz bir müşteri deneyimi yaşatan ve indirimli fırsatlarla kapı sineklik deneyimi konusunda arşa çıkan Yapıdükkanım’a ulaşın. Çünkü Yapıdükkanım , en iyi kalite ve kapı sineklik sürgülü gibi en iyi model fırsatlarıyla sizleri bekliyor!

Kapı Sineklik Fiyatları

Bütçenize, evinize ve dilediğiniz modellere göre oluşan kapı sineklik fiyatları, Yapıdükkanım kalitesi ile harmanlandı ve en uygun fiyat aralıklarıyla oluşturuldu. Bu nedenle de konfor alanınızı genişletmek ve artık sizi rahatsız edecek haşeratlardan kurtulmak, sandığınızdan daha da uygun fiyatlı olacak. Her kapıya yüzde yüz uyum sağlayan modellerimiz sayesinde, sürgülü, menteşeli ve dilediğiniz ölçüde ürün sahibi olabileceksiniz. Sizler de her mevsimin, özellikle de yaz aylarının rahatsız edici haşeratlarından kurtulmak ve daha konforlu bir alana sahip olmak için, Yapıdükkanım’ın kapı sineklik modellerine göz atın!

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer