Note
Tick
loading gif
AnasayfaSineklikMenteşeli Sineklik
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Menteşeli Sineklik Modelleri

Açılıp, kapanabilme özelliğiyle oldukça kullanışlı modüller sunan menteşeli sineklik modelleri, hayatımızı kolaylaştırır ve sinek gibi haşeratları önleme konusunda da son derece pratiktir. İster işyeri, isterseniz ev ya da dilediğiniz bir alanda kullanabileceğiniz bu modeller ile temiz havayı kontrol edebilecek, açılıp kapanabilme özelliği sayesinde temizleme işlemlerini rahatlıkla sürdürebilecek ve konforlu bir alana sahip olacaksınız. Kullandığımız menteşelerin gücü sayesinde, açık hava ile olan ilişki, haşeratlar yönünden kesilecek ve rahatsız edici sorunlarla karşılaşmanızı önlenecek Üstelik; sizlere sunduğumuz dayanıklı tül yapısı, uzun yıllar boyunca kalitesini korur ve temizlemesi de oldukça basittir. Tüm bu kullanım artılarını tek kalemde sunan Yapıdükkanım , talep ettiğiniz mekânlara ve ölçülere göre üretim sağlayarak, en konforlu deneyimi yaşamanızı sağlıyor!

Menteşeli Sineklik Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bahçeli bir evde yaşıyor veya kişisel tercihlerden ötürü evimize sineklik taktırmak istiyor olabiliriz. Tam da burada, menteşeli sineklik ölçüsü nasıl alınır? Sorusuna açıklık getirmek istiyoruz. Aslında oldukça kolay olan bu işlem, ilk öncelikle pencere veya kapı alanlarını seçmekle başlar. Ardından, pencere ve kapılarınızdaki contadan, diğer contaya olan mesafenin ölçümlerini yapmalısınız. Elde ettiğiniz ölçüye, kasaların payını eklemeli ve net bir sonuç çıkarmak adına, kasa ölçümü de yapmalısınız. Bu noktada, standart bir değer vardır. Örneğin; 70 cm gelen genişlik ölçüsüne, +8 değeri eklenir ve net genişlik ölçüsüne de 78 cm yazılır. Bu değerler, yükseklik birimleri için de geçerlidir. İşte menteşeli sineklik ölçüsü almak, bu denli kolay!

Menteşeli Sineklik Montajı Nasıl Yapılır?

Menteşeli sineklik montajı, Yapıdükkanım web sitesinde bulunan videolar sayesinde, oldukça kolay ilerlemektedir. Ancak buradan da pratik bir şekilde anlatarak, işinizi kolaylaştırmak istiyoruz. Evinize, size özel ölçülerle yolladığımız menteşeli sineklik modellerini, ilk öncelikle köşe takozlarından dikkatli bir şekilde birleştirmelisiniz. Sonraki adımda, pencere veya kapılarınızın dış bölgesine, köşe takozlarda bulunan delikler yardımıyla vidalamasınız. Montaj işlemi ile uğraşmak istemiyorsanız da, dilediğiniz zaman Yapıdükkanım ekibini arayabilir ve anlaşmalı olunan montaj ekiplerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Yapıdükkanım Kalitesiyle Haşeratlardan Kurtulun!

Özellikle yaz, genellikle tüm mevsimlerde sinek, böcek gibi haşeratlardan kurtulmanızı sağlayan menteşeli sineklik, ekonomik ve pratik olmasıyla oldukça fazla tercih edilmektedir. Paslanmaz alüminyum profiller ile dilerseniz kapılarınıza, dilerseniz pencerelerinize, en ergonomik çözümü sunabileceksiniz. Kullandığımız tül kalitesi ile güneş ışığından zarar görmez, sigara yanığından etkilenmez ve olası darbelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Sağa ve sola açılma tercihlerinize en uygun kullanımı, dilediğiniz ölçülerle pratikleştirebilirsiniz. Temizlik konusunda da yorulmaz ve dilediğiniz zaman sökerek, banyo gibi alanlarda rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Menteşeli sineklik kapı, pencere ve dilediğiniz mekânlarda kullanabileceğiniz bu modelleri, her zaman Yapıdükkanım kalitesi ile harmanlıyor ve profesyonelliği tatmanızı sağlıyoruz!

Menteşeli Sineklik Fiyatları

Yapıdükkanım menteşeli sineklik fiyatları, muadil firmalara ve ürünlere göre her zaman en uygun aralıklarla oluşturulmaktadır.  Tüm pencere modellerinizle uyum sağlayan ve sağlam kilit yapısıyla çocuklu ailelerin gözdesi olan bu modeller, ekonomik olmasıyla revaçtadır. Bizler de bu denli pratik kullanımlar sağlayan menteşeli sineklik kullanımlarını, her zaman en iyi malzemelerle harmanlıyor ve Yapıdükkanım imzasını atıyoruz. Sizler de yaz günlerinizin daha keyifli geçmesini istiyor ve bunu da pratik bir kullanımla gerçekleştirmeyi diliyorsanız, o halde dilediğiniz ölçülerde özel olarak üretilen Yapıdükkanım ürünlerine göz atmalısınız.


WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer