Note
Tick
loading gif
Anasayfa SineklikPencere Sineklik
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 0 Ürün
Ürün Bulunamadı

Pencere Sinekliği Modelleri ile Yaşam Kalitenizi Arttırın

Keyif aldığımız anları ve alanları daha da konforlu hale getiren pencere sinekliği, açık havanın ve yeşillikli alanların yol açtığı haşeratları önleyerek, maksimum bir yaşam kalitesi sunar. Özellikle de yaz dönemlerinde sivrisineklerin ortaya çıkmasıyla birlikte, pencereleri açamaz noktaya geliyor veya bahçeli bir evde yaşıyorsak, tüm mevsimler boyunca rahat olamıyoruz. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran pencere sinekliği, artık arı, sinek, böcek vb. şeyleri sizlerden uzak tutarak, hayatın tadına varmanızı sağlayacak. Pencereleriniz açıkken dahi, sizin için görev alan pencere sinekliği, bebekli aileler için de bir nevi koruyucu görevi görmektedir. Tüm bu artıları, tek bir pakette ve en uygun fiyatlarla sunan Yapıdükkanım , güvenilir firma anlayışı, geniş model ağı ve kusursuz kullanıcı deneyimiyle sizleri bekliyor!

Pencere Sinekliği Nasıl Takılır?

Keyifli bir akşam vaktini veya tatlı bir sabahı bozan sinekler, arılar ve birçok böcek türü, kullanıcıları, kaliteli bir model arayışına iter ve bunun akabinde de pencere sinekliği nasıl takılır? Gibi cevapları merak ettirir. Bu sorunun cevabına kolayca ulaşabilmeniz ve yorulmamanız adına, web sitemizde bilgilendirici videolar yayınlamaktayız. Ancak pratik bir şekilde de anlatmak istiyoruz. Sizlere özel ölçülerle üretilen ürünleri, takozlarından birleştirmeli ve kullanmak istediğiniz pencerelerin dışına çıkararak, takoz yerlerinde bulunan boşluklardan vidalamalısınız. Oldukça kolay! Montaj konusunda yardım almak isterseniz de, anlaşmalı olduğumuz ve her daim kaliteli işler çıkaran ekipleri yönlendirerek, pencere sinekliği montajı konusundaki endişelerinize son vermekteyiz.

Pencere Sinekliği Sürgülü Modelleri ve Çok Daha Fazlası Yapıdükkanım’da

Değişen ve gelişen tasarım algısında her daim yerini koruyabilen pencere sinekliği, sürgülü, menteşeli veya kendi içerisinde katlanıp, açılabilen özellikleriyle pek çok modül barındırmaktadır. Hayat kalitemiz arttırıcı, canlandırıcı ve ferahlatıcı özellikleriyle, kirlerden arınmış ve rahat bir ortamda oturabilmemizi sağlayan bu özellikler, Yapıdükkanım kalitesi ile harmanlandı! %100 orijinal plastik malzemeler, fiber sineklik türü ve kaliteli malzemelerle dilediğiniz herhangi bir iç mekânda kullanabileceğiniz bu modeller sayesinde, özgürlük alanınız genişleyecek. Üretimde kullandığımız sineklik teli kalitesini her daim en üst seviyede tutuyor oluşumuz, herhangi bir darbeden veya yanıktan oluşabilecek zararı engellemektedir. Kolayca çıkarılıp takılabilme özelliği sayesinde de temizlemek için çıkarabilecek ve bir banyoda su tutarak, son derece pratik yöntemlerle temizleyebileceksiniz. Kısacası;Yapıdükkanım pencere sinekliği sürgülü modellerle rahat, işlevsel bir kullanım sizin olacak.

Pencere Sinekliği Fiyatları

Akardiyon, pileli veya ölçü tercihlerinize göre değişkenlik gösteren pencere sinekliği fiyatları, her bütçeye hitap eden aralıklarla Yapıdükkanım’da sizleri bekliyor. Satış öncesi ve sonrası, her daim yanınızda oluyor, verdiğiniz ölçülere özel üretim gerçekleştiriyor ve montaj ekibi taleplerinizde de anlaşmalı olduğumuz ekipleri yönlendiriyoruz. Montajı kendisi yapmak isteyen müşterilerimizi de düşünüyor ve web sitemizde yol gösterici videolar barındırarak, her daim en pratik yöntemleri sunuyoruz. Üstelik;kaliteli menteşeler, katlanma, kapaklı, ipli özellikler, paslanmaz alüminyum ve birçok kaliteli malzemeyi de barındırıyoruz. Tüm bunlardan en uygun fiyatlarla yararlanmak, başka firmalarda pencere sinekliği ne kadar? diye araştırarak vakit kaybetmenize gerek kalmadan, Yapıdükkanım’a ulaşın. Çünkü Yapıdükkanım, ilk günden beri özveriyle konforunuzu geliştirmek için başarılı çalışmalara imza atıyor.

WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer