Note
Tick
loading gif

Banyonuza Yaraşır Duşakabin Modelleri Yapıdükkanım’da

Evlerin en önemli bölümlerinden biri olan banyoların tasarımı ve görünümü oldukça önemlidir. Bununla birlikte yine bu alanın temizliği ve hijyeni de en az görünüm kadar önemlidir. Tam da burada daşakabinler devreye girer. Duşakabin sistemleri, farklı tasarım ve şık görünümleriyle banyoları hem göz alıcı ve ilgi çekili alanlar haline getirmek hem de banyolarda duş kısmının dışında kalan alanları sudan korumak için tasarlanmış duş sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Kare, diktörtgen, oval, iki duvar arası, küvetli, tekneli ve teknesiz gibi duşakabin çeşitleri  ile sizlere onlarca seçenek sunan Yapıdükkanım, tüm bu model seçenekleriyle banyolarınıza yaraşır ve eşsiz bir güzellik katmaktadır. 

Bu duşakabin modellerini ister çerçeveli ister altın profilli isterseniz de desenli olarak tek tek seçebilir veya hepsini harmanlayarak farklı bir tasarım oluşturup banyolarınıza istediğiniz güzellikte bir model hediye edebilirsiniz. Ayrıca duşakabinlerde kullanılan buzlu, şeffaf, desenli ya da füme cam seçenekleriyle banyonuzu daha estetik bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Duşakabinler, kullanım ömrü ve kullanım kolaylığı bakımından tüketicilere farklı özelliklerde sunulmaktadır. Birçok modelde özellikle sürmeli kapıların hareketli bölümlerinde zaman içerisinde arızalanmalar meydana gelebilmektedir. Kısa sürede böyle sorunlarla karşılaşmamak için kaliteli malzemelerden üretilmiş duşakabin modellerini tercih etmelisiniz. Bu noktada satın alınacak duşakabinlerin özellikle hareketli kısımlarında kullanılan malzemelerin kalitesi kontrol edilebilir ve buna göre tercihte bulunulabilir.

Duşakabin tercihlerinde öne çıkan bir diğer husus ise banyolardaki nem dağılımıdır. Nem dengesini koruyabilen, sıvıyı hapsedebilen ve duş alanındaki suyun dışarıya taşmasını önleyen duşakabinler daha çok tercih sebebi olabiliyor. Boyanmış ya da kaplama olan modellerden mümkün mertebe uzak durmalı. Çünkü boya ve kaplamalar zamanla dökülebilmektedir. Bununla birlikte cam tercihleri de oldukça önem arz eder. Duşakabinlerde kaliteli camların kullanılması gerekir. Aksi takdirde en küçük darbede bile kırılabilen camlar ciddi yaralanmalara sebebiyet verebilir. Bu nedenle duşakabin camları temperli cam olmalıdır. Temperli cam güçlü darbelere bile dayanma gücüne sahiptir. Herhangi bir nedenden dolayı kırılması durumunda ise çok küçük parçalara ayrılarak yaralama etkisi minimuma indirilmiş özellikte üretilmiştir. 

Herkes banyolarında kaliteli duşakabin modelleri kullanmak ister. Kaliteyi belirleyen ise üretiminde kullanılan malzemelerdir. Bu nedenle duşakabin satın alırken üretimde kullanılan malzemeler hakkında detaylı bilgi sahibi olunmalı ve buna göre tercihte bulunulmalıdır. Bu kapsamda darbe ve kazara kırılmalara karşı önlem almak için güvenilir markalar tarafından tempered glass veya pleksi glass malzemelerden yapılan duşakabinler tercih edilebilir.

Yapıdükkanım, tekneli ve teknesiz duşakabinler başta olmak üzere kare, oval, dikdörtgen, iki duvar arası ve küvetli gibi banyonuza en yaraşır duşakabin modellerini temperli cam, desenli cam ve şeffaf cam seçenekleriyle siz değerli müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Üstelik kurulum ve kargo ücreti de yok.

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 04.03.2021
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer