Note
Tick
loading gif

Dikdörtgen Duşakabin Sıkça Sorulan Sorular

Dikdörtgen Duşakabin Nedir?

Duşakabin modelleri arasında daha geniş ebatlı olan ve buna ek olarak da daha geniş banyolarda tercih edilen dikdörtgen duşakabinler, kullanıcılarına ferah bir etki yaratıyor. Bazen de genişlikten ziyade, sağ ve sol kanatların birbirine eşdeğer olmaması, bir köşenin klozete veyahut gidere denk gelmesi de bu duşakabin türünü kullanmak için bir etkendir. Birçok farklı model ağı, cam seçenekleri, profil tercihleri veya tekneli, teknesiz modelleriyle de kullanıcılara müthiş bir kullanım kolaylığı yaratır.

Dikdörtgen Duşakabin Ölçüleri Neler?

Dikdörtgen duşakabin ölçüleri, sahip olduğunuz banyoların boyutuna veya sizlerin kişisel isteklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Ancak dikdörtgen banyonuza ideal boyutta bir dikdörtgen duşakabin tercihinde bulunmak istiyorsanız, 80 x 100 veya 90 x 10 cm ölçüleri, sizler için yeterli olacaktır.

Dikdörtgen Duşakabin Çeşitleri Neler?

Dikdörtgen duşakabin çeşitleri, profil tercihlerinin altın, füme, siyah, gri veya dilediğiniz bir renk olmasından, cam seçeneklerinizin saydam, desenli, temperli, mika veya başka herhangi bir tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Geniş banyolarınızı şıklığıyla etkisi altına alan dikdörtgen duşakabin modelleri, daha dar alanlar için de daha küçük ölçülerde tercih edilerek aynı etkiyi yaratabilir.

Dikdörtgen Duşakabin Montajı Nasıl Yapılır?

Hazır olarak aldığınız dikdörtgen duşakabin modelleri, montaj işleminde de yorucu adımlar bulundurmamaktadır. Satın aldığınız modeli, ilk öncelikle hangi alana koyacağınız belirlemeli ve ardından, o alanı temizlemelisiniz. Sonrasında, sipariş verdiğiniz ölçülerle duvar ölçülerini eşleştirmeli ve duşakabinin duvar dikmelerini, bir su terazisi yardımıyla yerleştirmelisiniz. Ardından, tavan ve cam profillerini takmalı ve camları da yerleştirerek, montaj işlemini sonlandırmalısınız. Montaj işlemini sırasıyla gerçekleştireceğiniz bu adımlar yerine profesyonel bir yardım almak istiyorsanız, firmamız Yapıdükkanım’a ulaşabilir ve sizlere, dikdörtgen duşakabin montajı için anlaşmalı olduğumuz bir ekip yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.

2020 Dikdörtgen Duşakabin Tekneli Teknesiz Fiyatları

Dikdörtfen duşakabin fiyatları, cam veya profil tercihlerine göre değişiklik gösterebildiği gibi, elbette tekneli veya teknesiz seçeneklerine göre de değişiklikler içermektedir. Seçeceğiniz tekneli modellere göre fiyat aralığınızı rahatlıkla belirleyebilir ve tekneli modeller üzerinden, dikdörtgen duşakabin modeline de daha rahat karar verebilme şansına sahip olabilirsiniz. Ya da tamamen teknesiz modellere yönelerek, dikdörtgen duşakabin fiyatları ile bütçenizi sınırlayabilirsiniz. Dilediğiniz modeller için model arşivimizdeki fiyat listelerimize bakabilir veya kişisel tercihleriniz için, bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Dikdörtgen Duşakabinin Yönü Ayarlanabilir Mi?

Dikdörtgen duşakabin yönü, elbette duşakabini konumlandırmak istediğiniz alana göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişiklikleri, kapak tercihleriyle destekleyebilir, sürgülü veyahut açılır-kapanır kapaklı modellerle de tarzınızı belirleyebilirsiniz. Size uygun yön tercihini belirledikten sonra, montaj esnasında dilediğiniz ayarlamayı yapabilirsiniz. Montaj esnasında bu ayarlamayı yapamayacağınızı düşünüyorsanız, Yapıdükkanım firmamızın anlaşmalı olduğu montaj ekiplerini, talebiniz üzere sizlere yönlendirmekteyiz.   

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 12.10.2020
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer