Note
Tick
loading gif

En İyi Duşakabin Tercihi Nasıl Yapılır?

Evlerimizin dekorasyonuna özen gösterdiğimiz kadar, banyolarımıza da aynı değeri vermek ister ve duşakabin tercihi konusunda en iyisine sahip olmak isteriz. Bu nedenle de yeni trendleri takip eder ve bunu uygulamak isteriz. Peki, nasıl karar verebiliriz? Kesinlikle, ilk etapta banyolarımızı ve kendi dekorasyon zevklerimizi bilmeliyiz. Banyolarınız geniş veya dar mı? Ne tür stilleri seviyorsunuz? Ya da görsel bir şölen mi yaratmak istiyorsunuz? İşte tam da bu sorularınıza cevap vermek istiyor ve Yapıdükkanım olarak, en iyi duşakabin dekorasyonu konusunda bazı öneriler sunuyoruz!

Küçük Banyolarınız İçin Duşakabin Önerileri

Küçük banyolar için duşakabin tercihleri yaparken ilk dikkat edilmesi gereken nokta, kesinlikle orantısız bir ölçü kullanmamak olacaktır. Banyolarınızın boyutuyla doğru orantılı bir tercih yaparsanız eğer, banyonuz, sandığınız kadar küçük görünmeyebilir. Ölçü konusunu geçtikten sonra, küçük banyolarda en çok tercih edilen duşakabinin, oval duşakabinler olduğunu söylemeliyiz. Çünkü oval duşakabinler, hem çok fazla yer kaplamaz, hem de oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Burada size düşen görev, cam ve profil tercihlerini iyi yapmak ve çarpıcı bir görüntüye sahip olmak olacaktır.

Oval duşakabin modellerine göz atmaya ne dersin?

Büyük Banyolarınız İçin Duşakabin Önerileri

Büyük banyolar, neredeyse herkesin hayalini kurduğu, dilediğiniz depolama alanına ve dilediğiniz duşakabin modelini kullanmaya müsait bir yapıdadır. Tabii elbette büyük bir banyoda da ölçülere dikkat etmeliyiz çünkü kocaman bir banyoda, küçük bir duşakabinin sırıtmasını istemeyiz, değil mi? İşte tam da burada devreye giren dikdörtgen duşakabin modelleri, geniş banyolarda sıkça tercih edilir. Sağladığı güçlü yapı ve birçok model seçeneğiyle de yaratmak istediğiniz dekorasyon algısına uyumlu olur.

Geniş banyolarınızda kullanabileceğiniz duşakabin mi arıyorsunuz, o halde göz atınız: Dikdörtgen duşakabin modelleri

Şık Bir Banyoda Kullanabileceğiniz Duşakabin Önerileri

Şık bir tasarıma ulaşmak ve banyolarınızın görünümünden keyif almak istiyorsanız, o halde güçlü tasarımlara yönelmelisiniz. Burada önemli olan nokta; daha çarpıcı bir görünüme mi ilgi duyuyorsunuz? Yoksa sadeliğin, şıklıkla harmanlanmasını mı istiyorsunuz? Merak etmeyin, her ikisi için de önerimiz var!

Gösterişli ve şık bir görünümün baş yapıtlarından biri olan gold rengini, banyolara taşıyoruz! Banyolarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz gold duşakabin modelleri, yine gold detaylı bir ayna ile oldukça şık durabilir. Ya da gold detaylarda tamamlayıcı görevi görecek, kıvrımlı Fransız tarzı banyo dolapları gibi paçalara ne dersiniz? Tamamıyla gold kullanmak istemiyorsanız da, daha sakin renklerle iyi bir denge yakalayabilirsiniz. 

Eğer daha sade bir tasarım istiyor ancak bunu da şıklıkla harmanlamak istiyorsanız, o halde İskandinav tarzlara yönelebilirsiniz. Sade bir küvet ya da şeffaf camlı duşakabin tercihleri, bu tarz için kesinlikle iyi bir tercih! Yapmış olduğunuz seçimleri şık bir dokunuşla dengelemek isterseniz, duşakabin fayanslarınızda çini dokunuşları kullanabilir ya da banyo dolaplarınızda lacivert gibi tek bir renge odaklanabilirsiniz.

Konfor Alanınızı Taze Tutacak Duşakabin Önerileri

Banyolarımız, huzura eriştiğimiz, duş alıp, kendimize geldiğimiz ve enerji depoladığımız yegâne bölgelerdendir. Bu nedenle de konfor alanımızı taze tutacak duşakabinler satın almak isteriz. Peki, hangi duşakabin modelleri daha rahattır?

Öncelikle, geniş duşakabinler, daha rahat ve ferah hissetmemizi sağlayan duşakabinlerden biridir ancak yeteri kadar alanınızın olmadığını düşünüyorsanız, oturmalı duş teknesi tercihlerinde bulunabilir ve duş keyfinizi arttırabilirsiniz.

Ya da küvet modelleri ile duşakabininizi harmanlamak da kesinlikle harika bir fikir. Çünkü işten yorgun geldiğinizde veya kötü bir gün geçirdiğinizde, hem küvetlerde rahatça dinlenebilecek, hem de dışarıya su çıkmasını engelleyebileceksiniz. Tercih sizin.

En İyi Duşakabin Modelleri Yapıdükkanım’da

Banyolarınızda hangi tarzı yakalamak istediğiniz veya hangi duşakabin modeli tercihinde bulunacağınız, Yapıdükkanım ile sorun değil. Çünkü firmamız Yapıdükkanım, bünyesinde binlerce model barındırıyor ve sizlere, geniş bir tercih skalası sunuyor. Üstelik; en uygun fiyatlarla! Artık duşakabin fiyatları konusunda endişe etmeden; ister şık, ister minimal, isterseniz de modern banyolar yaratın. Unutmayın; Yapıdükkanım ile güç, sizin elinizde!

Aradığın her şey, burada: Duşakabin modelleri

Güncelleme TarihiOluşturulma Tarihi: 04.11.2020
Güncelleme Tarihi: 01.01.1970
Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
WhatsApp Destek Hattı
Kargo Takip Facebook Whatsapp footer